DPS FORUM 2019
18 Edycja Konferencji DPS Software

DPS Forum to ogólnopolskie spotkanie użytkowników SOLIDWORKS, przedstawicieli polskiego przemysłu, szkół i uczelni technicznych. Konferencja DPS FORUM to jeden z najważniejszych w Polsce eventów poświęconych oprogramowaniu i rozwiązaniom informatycznym CAD/CAM/CAE/PDM oraz ERP.
Przeczytaj więcej

Data Konferencji
23 Października 2019
Miejsce Konferencji
PGE Narodowy | Warszawa

SOLIDWORKS 2020
Spotkanie użytkowników

Pierwsza oficjalna Premiera SOLIDWORKS 2020 w Polsce. Prezentacja najciekawszych funkcji, dodatków oraz możliwości najnowszej wersji oprogramowania SOLIDWORKS CAD/CAM/CAE/PDM.
Przeczytaj więcej

Data Premiery
23 Października 2019
Miejsce Premiery
PGE Narodowy | Warszawa

Moc Atrakcji
Prelekcje. Wystawcy. Konkursy. Warsztaty.

DPS Forum 2019 to jedyne takie wydarzenie. Poza dużą dawką wiedzy odbędą się równolegle konsultacje techniczne, warsztaty praktyczne, konkurs projektowania na czas MODELMANIA w dwóch kategoriach Firmy i Edukacja. Poznamy także laureatów
18. Edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS.
Przeczytaj więcej

Data Wydarzenia
23 Października 2019
Miejsce Wydarzenia
PGE Narodowy | Warszawa

PGE Narodowy
Miejsce pozytywnej energii

Miejsce ma znaczenie dlatego Konferencję DPS Forum organizujemy na najbardziej rozpoznawalnym stadionie w Polsce. PGE Narodowy w Warszawie to miejsce najlepszych wydarzeń sportowych, rozrywkowych i biznesowych. Serdecznie zapraszamy!
Przeczytaj więcej

Paweł Trela - DPS Forum 2019 - Gość Specjalny

Paweł
„Troll” Trela

Licencjonowany kierowca rajdowy i jeden z najbardziej znanych drifterów w Polsce

Driftingowy tytuł Mistrza Polski zdobył już dwukrotnie. Projektuje innowacyjne rozwiązania w samochodach sportowych, a jego specjalność to budowa klatek bezpieczeństwa. Prowadzi zajęcia na jednej z warszawskich uczelni technicznych.
Przeczytaj więcej

Petros Psyllos - DPS Forum 2019 - Gość Specjalny

Petros
Psyllos

Elektronik, programista,
popularyzator nauki

Zajmuje się m.in. zastosowaniem sztucznej inteligencji i robotami społecznymi. Ma na swoim koncie kilkanaście nagród w dziedzinie wynalazczości. Amerykański Forbes zaliczył go do grona 30 najlepszych młodych europejskich innowatorów. Prowadzi program telewizyjny "Gen Innowacyjności".
Przeczytaj więcej

Fectum - specjalny prezent dla uczestników konferencji DPS FORUM 2019

Zestaw
inżyniera

Wyjątkowe piwo w zestawie z piękną szklanką

Piwo New England IPA – bardzo smaczne, o intensywnym chmielowym aromacie, bardzo esencjonalne, ale o obniżonej goryczce. Najlepiej smakuje w gronie inżynierów.
Przeczytaj więcej

00
Dni
00
Godziny
00
Minuty
00
Sekundy
18 EDYCJA KONFERENCJI

Weź udział w DPS Forum 2019
Technologie dla przemysłu
Rozwiązania dla biznesu
23.10.2019 | Warszawa

Zarezweruj miejsce teraz

Galeria DPS FORUM 2018
Galeria DPS FORUM 2018
Galeria DPS FORUM 2018
Galeria DPS FORUM 2018
Galeria DPS FORUM 2018
Galeria DPS FORUM 2018
Galeria DPS FORUM 2018
Galeria DPS FORUM 2018
Galeria DPS FORUM 2018
Galeria DPS FORUM 2018
Galeria DPS FORUM 2018

Intensywne prace nad agendą zakończyły się sukcesem. Przygotowaliśmy interesujący i merytoryczny plan prelekcji. Zapraszamy do udziału w konferencji. Zdecydowanie warto przyjechać na PGE Narodowy!

Płatności dokonujemy na podstawie FV proforma. Zostanie ona wysłana w ciagu 24h na podany podczas rejestracji adres e-mail.

Płatności należy dokonać w terminie 5 dni od otrzymania FV proforma. Po zaksięgowaniu płatności na e-mail prześlemy potwierdzenie rejestracji.

Na dwa dni przed wydarzeniem na adres e-mail przyślemy szczegółowe informacje dotyczące konferencji, a zamiast biletu otrzymają Państwo indywidualny trzycyfrowy numer, który trzeba będzie podać na miejscu przy rejestracji. Na jego podstawie wydrukujemy identyfikator.Płatności dokonujemy na podstawie FV proforma. Zostanie ona wysłana w ciagu 24h na podany podczas rejestracji adres e-mail.

Rezygnację z udziału należy przesyłać e-mailem na adres konferencja@dps-software.pl z uwzględnieniem, iż w przypadku rezygnacji do 14 października 2019 r., obciążymy Państwa opłatą organizacyjną w wysokości 50% opłaty za udział, a w przypadku rezygnacji po 14 października 2019 r. opłatą w wysokości 100%.

Nieodwołanie zgłoszenia i nie wzięcie udziału w konferencji powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału.

Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. Uczestnik zostanie obciażony opłatą w wysokości 100%.

Zamiast zgłoszonej osoby w konferencji może wziąć udział inny pracownik firmy pod warunkiem przesłania danych osoby zastępczej drogą mailową w terminie do 14 października 2019r.

Prosimy kontaktować się przez formularz dostępny na stronie konferencji. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem (22) 339 64 00.

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, zostać partnerem lub masz inną ważną informację skontaktuj się korzystając z krótkiego formularza poniżej.

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. - organizatora konferencji DPS FORUM 2019.
Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zgłoszenia, obsługi twojego uczestnictwa w DPS FORUM, twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

DPS FORUM jest wiodącym wydarzeniem dla inżynierów w Polsce. Łączy świat przemysłu i edukacji. Dla przedsiębiorców to okazja do poznania młodych i zdolnych inżynierów, przyszłych pracowników. Studenci mogą zobaczyć, jak firmy wykorzystują najnowsze technologie i jak wygląda praca w tej branży. Chcielibyśmy podziękować naszym partnerom i sponsorom za pomoc w realizacji tego wspaniałego wydarzenia.

SOLIDWORKS
Dassault Systemes
HP Polska
Intel
3DConnexion
Sage
Alphacam
SWOOD
SOLIDCAM
DraftSight
PGE Narodowy