DPS FORUM 2019 - Konferencja Nowych Technologii

Konferencja Nowoczesnych Technologii

DPS Forum to najważniejszy w Polsce event poświęcony oprogramowaniu, rozwiązaniom informatycznym dla przemysłu i biznesu oraz największe w Europie spotkanie użytkowników SOLIDWORKS. Idea Forum narodziła się 18 lat temu z potrzeby zorganizowania wydarzenia, na którym spotkają się polscy użytkownicy SOLIDWORKS, jednego z najpopularniejszych programów do projektowania 3D.

Pierwsze DPS Forum (jeszcze pod nazwą Konferencja CNS Solutions) odbyło się w 2001 roku, a udział w nim wzięło ponad 100 uczestników. Od kilku lat DPS Forum odbywa się na PGE Narodowym, najnowocześniejszym stadionie w Polsce.

Z każdą kolejną edycją event się rozrastał i poszerzał swój zakres o nowe interesujące właścicieli firm, inżynierów, wykładowców i studentów uczelni technicznych obszary. Warto tu wspomnieć, że wydarzenie podzielone jest na dwa odrębne bloki tematyczne – dla biznesu i edukacji.

DPS Software, jako firma dostarczająca oprogramowanie uczelniom jest świadoma, jak cenne dla przyszłych inżynierów są możliwości nawiązania kontaktów z przedstawicielami biznesu, wymiana wiedzy i doświadczenia. Dlatego też niezmiennie, studenci i wykładowcy mogą korzystać ze specjalnej zniżki przy kupnie biletów na to wydarzenie.

DPS FORUM 2019 - Konferencja Nowych Technologii

Moc atrakcji i Gość Specjalny

DPS Forum to także strefa wystawców, gdzie przyjrzeć się można najciekawszym wynalazkom i produktom zaprojektowanym w SOLIDWORKS oraz porozmawiać z ich twórcami. Eksperci DPS Software podczas całodniowych dyżurów odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Co roku, poza dużą dawką wiedzy, uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcji, takich jak warsztaty z modelowania 3D czy konkurs Modelmania.

DPS Forum to także miejsce rozstrzygnięcia Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS. Dużym zainteresowaniem uczestników cieszą się wystąpienia gości specjalnych. Swoje prelekcje mieli dotychczas m.in. Aleksander Doba, Radek Brzózka, Mirosław Hermaszewski, Tomasz Rożek oraz Wiktor Niedzicki.

Powrót