Moc atrakcji poczas DPS Forum

Konferencja inna niż wszystkie

DPS FORUM to jedyna taka konferencja skupiająca przedstawicieli świata biznesu – przedsiębiorców od lat prowadzących firmy, jak i założycieli startupów, kadrę akademicką, studentów i absolwentów uczelni technicznych. Dlatego też wydarzenie to jest okazją do wymiany doświadczeń, zdobycia cennej wiedzy i nawiązania kontaktów. Dzięki odbywającym się równolegle dwóm panelom, uczestnicy mogą wybrać te tematy, które ich najbardziej interesują. A co poza prelekcjami? Co roku na uczestników czeka moc dodatkowych atrakcji.

Strefa wystawców

Tradycją na DPS FORUM stała się strefa wystawców, a w niej prezentacja ciekawych i innowacyjnych produktów zaprojektowanych w SOLIDWORKS. Bezpośredni kontakt z inżynierami z innych firm, różnych dziedzin przemysłu to doskonała forma nawiązania kontaktów, a nawet współpracy z zakresu transferu technologii i umiejętności. Nie zabraknie także sprzętu, który umożliwi jak najbardziej efektywne wykorzystanie naszego oprogramowania - manipulatorów i myszy 3D od 3DConnexion oraz sprzętu komputerowego od HP Polska. Tradycyjnie, uczestnicy DPS FORUM będą mogli liczyć na konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

DPS FORUM 2019 - Konferencja Nowych Technologii

Modelmania - modelowanie na czas

Na ten punkt konferencji czeka wielu śmiałków. Uczestnicy sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności w modelowaniu 3D w najnowszej wersji oprogramowania SOLIDWORKS 2020. Zadanie polega na odtworzeniu z dokumentacji 2D modelu 3D CAD w jak najkrótszym czasie. Do wygrania są atrakcyjne nagrody od 3DConnexion i HP Polska.

Warsztaty Techniczne

Konferencja organizowana przez DPS Software to także angażujące, praktyczne Warsztaty Techniczne prowadzone na profesjonalnym sprzęcie komputerowym HP i 3DConnexion. Zajęcia odbywają się z kilku obszarów tematycznych, więc warto jeszcze przed konferencją zapoznać się z programem i wybrać to, co nas najbardziej interesuje.

Konsultacje Techniczne

Konferencja to też świetna okazja, by zdobyć wartościową wiedzę, zarówno podczas prelekcji, warsztatów jak i w trakcie konsultacji technicznych. Specjalna przygotowana sala, w której inżynierowie DPS Software są dostępni dla uczestników i dzielą się swoją wiedzą odpowiadając na liczne pytania. Konsultacje techniczne trwają przez cały dzień konferencji i można porozmawiać o każdym programie z portfolio DPS Software.

Gość specjalny

A właściwie goście specjalni, ponieważ w tym roku czekają nas aż dwie „gwiazdorskie” prelekcje. Każdy z naszych gości może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami. Na DPS Forum wystąpili już m.in. Aleksander Doba, Tomasz Rożek, Radek Brzózka, Wiktor Niedzicki czy nasz jedyny, jak do tej pory kosmonauta, Mirosław Hermaszewski. W tym roku swoje prelekcje wygłoszą Paweł "Troll" Trela oraz Petros Psyllos.

Brzmi ciekawie? Jeśli do tego wszystkiego dodamy pyszne przerwy kawowe, obfity lunch i możliwość odbywania rozmów biznesowych w kuluarach, to staje się jasne, gdzie spotkamy się 23 października! Do zobaczenia na DPS FORUM.

Powrót