pixel IMOLD SOLIDWORKS projektowanie form wtryskowych | DPS

IMOLD

O programie

Projektowanie form wtryskowych zintegrowane z SOLIDWORKS

IMOLD dla SOLIDWORKS jest obecnie najlepszym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie form wtryskowych, wysoce automatyzującym proces modelowania i tworzenia dokumentacji. Program jest oparty na doświadczeniach inżynierów, na co dzień zajmujących się tego typu konstrukcjami, a w połączeniu z możliwościami SOLIDWORKS otrzymano w efekcie wysoce wydajną, prowadzącą krok po kroku przez tok opracowania, łatwą w obsłudze aplikację.

Formy wtryskowe w IMOLD - korzyści

Całościowa kontrola projektu

IMOLD wyposażono w szereg funkcji, które pozwalają na całościowe zarządzanie realizowanym projektem.

Rozbudowana biblioteka komponentów

Oprogramowanie posiada rozbudowaną bibliotekę komponentów, która pozwala na uzupełnienie lub modyfikację złożenia formy.

Pełna integracja z SOLIDWORKS

Narzędzie IMOLD jest w pełni zintegrowane z oprogramowaniem 3D CAD SOLIDWORKS.

Automatyczne tworzenie dokumentacji projektowej

IMOLD w sposób zautomatyzowany tworzy pełną dokumentację złożenia formy.

Poprzedni
Następny

Wspomaganie projektowanie form wtryskowych z IMOLD

IMOLD pomaga tworzyć bezbłędne formy a co za tym idzie, podnosi wydajność projektantów form nawet dwukrotnie (w porównaniu do projektowania tradycyjnego w 3D CAD). Skrócenie czasu wykonania projektu w połączeniu z aplikacją SOLIDWORKS redukuje w dużym stopniu czas dostarczenia produktu końcowego na rynek.

Całościowa kontrola nad projektem z IMOLD

Poza samym konstruowaniem form wtryskowych, IMOLD oferuje rozbudowaną funkcjonalność w zakresie zarządzania projektem. Rozwiązanie pozwala na wprowadzanie unikatowych nazw projektowanych części, dodawanie informacji o docelowym kliencie, czy utworzenie folderów roboczych projektu. Narzędzie wyposażono w intuicyjny panel administracyjny.

Zapytaj o oferte

Projektowanie form wtryskowych nigdy nie było tak proste

Rozwiązanie IMOLD wyposażono w szereg funkcji usprawniających projektowanie form wtryskowych, takich jak m.in. inteligentne łączniki, projektant korpusu formy, projektant suwaka, czy projektant chłodzenia. Wszystko to, w połączeniu z rozbudowanymi możliwościami zarządzania realizowanymi projektami, w znaczący sposób usprawnia pracę i redukuje jej koszty.

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Maciej Karlic

Dyrektor ds. sprzedaży

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami