pixel 20 lat certyfikatów CSWP. Odbierz voucher na CSWA i CSWP - DPS Software

06 / 10 / 2017

DPS Software

20 lat certyfikatów CSWP. Odbierz voucher na CSWA i CSWP

Certyfikaty CSWP mają już prawie 20 lat. W 1997 roku SOLIDWORKS chciał stworzyć mechanizm umożliwiający sprawdzenie umiejętności użytkowników oprogramowania, jak i jakości szkoleń organizowanych przez SOLIDWORKS. Tak powstał Certified SOLIDWORKS Professional (CSWP) – pierwsze certyfikaty użytkownicy uzyskali w 1998 roku. Początkowo egzamin mógł trwać nawet 8 godzin.

Każdy kto uzyskał certyfikat CSWP udowodnił, że posiada kompetencje w zakresie projektowania oraz analizy części parametrycznych i ruchomych złożeń, używając przy tym różnorodnych, złożonych operacji w SOLIDWORKS.

Obecnie certyfikat CSWP posiada 46,000 użytkowników na całym świecie.

SOLIDWORKS będzie świętować 20 lat CSWP podczas SOLIDWORKS World 2018 w lutym 2018r w Los Angeles. Na tę okazję przygotowano nową wersję certyfikatu – 240 osób będzie miało szansę podejść do jubileuszowej wersji egzaminu.

My również świętujemy 20 lat CSWP. Podczas DPS Forum 2017 będą dostępne vouchery na CSWA i CSWP dla każdego chętnego uczestnika konferencji.

Konferencja CAD 3D SOLIDWORKS 2017 - DPS Forum 2016

DPS Forum 2017 odbędzie się w środę, 18 października na stadionie PGE Narodowy. Więcej informacji o wydarzeniu, program konferencji i formularz rejestracyjny są dostępne pod adresem www.dpsforum.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami