pixel 3DEXPERIENCE: Pracuj w trybie offline - DPS Software

05 / 09 / 2022

dps_admin

3DEXPERIENCE: Pracuj w trybie offline

Najnowsza aktualizacja platformy 3DEXPERIENCE wprowadziła do usługi szereg usprawnień, wśród których warto wymienić funkcję pracy w trybie offline. Dzięki niej, możliwości pracy z platformą są niemal nieograniczone.

Tryb pracy offline dostępny jest w najnowszej wersji 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS, sygnowanej numerem R2022X. Dzięki niej oraz dostępowi z dowolnego urządzenia, przy użyciu przeglądarki internetowej, prace nad projektem mogą być kontynuowane w każdych warunkach: niezależnie od czasu, miejsca, a nawet jakości połączenia internetowego lub całkowitego jego braku.

1. Zapisz model lokalnie

Przed przejściem w tryb offline należy zapisać lokalnie plik z którym chcesz pracować. W tym celu użyj aplikacji SOLIDWORKS Connected, którą odnajdziesz bezpośrednio w interejsie oprogramowania SOLIDWORKS.

UWAGA: Zaleca się zablokowanie pliku i wszelkich jego komponentów na platformie 3DEXPERIENCE. Dzięki temu żadna z postronnych osób nie będzie mogła ingerować w projekt.

SOLIDWORKS Composer

2. Wejdź w tryb offline

Kolejny etap to kliknięcie w funkcję “Pracuj w trybie offline”. która znajduje się w prawym górnym rogu interfejsu.

3. Okno dialogowe

Po kliknięciu w funkcje ujrzysz okno dialogowe z informacją, że możesz pracować pracować w trybie offline maksymalnie przez 30 dni. Po tym okresie zostaniesz automatycznie przełączony z powrotem na tryb online.

4. Pełna synchronizacja

Wszystkie pliki zostaną zsynchronizowane automatycznie z platformą 3DEXPERIENCE po odzyskaniu połączenia internetowego.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami