pixel 3DEXPERIENCE World 2021 - weź bezpłatny udział w wirtualnej konferencji SOLIDWORKS - DPS Software

14 / 01 / 2021

DPS Software

3DEXPERIENCE World 2021 - weź bezpłatny udział w wirtualnej konferencji SOLIDWORKS

Konferencja 3DEXPERIENCE World 2021 (dawniej SOLIDWORKS World) gromadzi olbrzymią społeczność projektantów, inżynierów, producentów, przedsiębiorców i liderów biznesu z całego świata. Co roczne spotkanie, które odbywa się w Stanach Zjednoczonych w tym roku z powodu panującej pandemii odbędzie w pełni wirtualnie. W dniach 8-11 lutego 2021 użytkownicy SOLIDWORKS, DraftSight oraz platformy 3DEXPERIENCE wezmą udział w prezentacjach oraz sesjach szkoleniowych. Nie zabraknie również konkursu Model Mania oraz gości specjalnych.

3DEXPERIENCE World 2021 to doskonała okazja aby wziąć udział w konferencji bez potrzeby podróżowania za ocean. Sprzed ekranu komputera możemy wziąć udział w większej ilości sesji tematycznych oraz szkoleniowych. Organizator przygotował niemal 200 tematów, które zostaną poruszone w ciągu 4 dni. Olbrzymia dawka wiedzy i inspiracji.

Na konferencji znajdą się bardzo pomocne sesje SOLIDWORKS z mnóstwem wskazówek i porad od doświadczonych praktyków i ekspertów technicznych, a także poradniki dotyczące wszystkich narzędzi z portfolio 3DEXPERIENCE Works.

Organizatorzy stawiając na jakość materiałów i biorąc pod uwagę różną szybkość połączeń internetowych przygotowali część prezentacji na żywo oraz część w formie nagrań wideo, które można będzie odtworzyć. Po zakończeniu prezentacji live odbędą się panele dyskusyjne, na których odbiorcy będą mogli zadawać pytania ekspertom.

Jeżeli jeszcze nigdy nie uczestniczyłeś w konferencji SOLIDWORKS World lub 3DEXPERIENCE World to teraz jest doskonała okazja aby wziąć udział. Wystarczy się zarejestrować na stronie wydarzenia. Udział jest BEZPŁATNY.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji 3DEXPERIENCE World 2021?

Jeśli jesteś projektantem / inżynierem dowiesz się, jak poszerzyć swoją wiedzę o SOLIDWORKS i rozszerzyć swoje narzędzia o rozwiązania z portfolio 3DEXPERIENCE Works w celu zwiększenia szybkości i jakości projektowania CAD oraz współpracy między konstruktorami i działami firmy.

Pracujesz jako kierownik zespołu, dyrektor działu lub jesteś właścicielem firmy to dowiesz się, jak zarządzać złożonością projektów, podejmować lepsze decyzje, mieć dostęp do aktualnych danych i cieszyć się szybszym wprowadzaniem produktów i innowacji na rynek, co ostatecznie pomoże osiągnąć Twojej firmie lepszy wynik finansowy.

Jeżeli jesteś inżynierem lub analitykiem zobaczysz jak rozwiązania symulacyjne na platformie 3DEXPERIENCE mogą poprawić wyniki rzeczywistych produktów już na etapie ich tworzenia w świecie wirtualnym.

Gdy odpowiadasz za planowanie i zarządzanie procesami w firmie to dowiedz się, jak DELMIAworks oraz 3DEXPERIENCE Works usprawni Twoje obecne procesy dzięki jednemu środowisku danych. Dzięki temu wdrożysz światowej klasy praktyki produkcyjne w swojej firmie.

Jeśli natomiast jesteś hobbystą lub freelancerem dowiesz się, w jaki sposób Twoja grupa zawodowa wykorzystała oprogramowanie SOLIDWORKS oraz rozwiązania chmurowe 3DEXPERIENCE w swoich pracach oraz jak pozyskać narzędzie dla swojej działalności lub projektów.

Model Mania 2021 wyzwaniem dla inżynierów z całego świata

Coroczne zmagania projektowe stawia inżynierów przeciwko sobie w walce o potwierdzenie swoich umiejętności, aby sprawdzić się, kto może najszybciej modelować i analizować część w SOLIDWORKS.

Model Mania będzie również miejscem, w którym można sprawdzić swoje umiejętnościami modelowania w chmurze. W tym wyzwaniu użytkownicy będą korzystać z ról 3DEXPERIENCE, takich jak 3D Creator i 3D Sculptor.

Również studenci są zaproszeni do wzięcia udziału w wyzwaniu Model Mania przy użyciu platformy 3DEXPERIENCE. Wszyscy uczestniczący uczniowie uzyskają dostęp do platformy ZA DARMO przez 6 miesięcy aby nawet po zakończeniu konferencji doskonalić swoje umiejętności projektowe za pomocą narzędzi 3D Creator i 3D Sculptor.

W trakcie rejestracji na konferencję 3DEXPERIENCE World, zostaniesz zapytany o chęć udziału w konkursie Model Mania. Jeżeli już dokonałeś rejestracji, a nie zapisałeś się do konkursu możesz to zrobić edytując swój profil. Zachęcamy do rywalizacji z użytkownikami SOLIDWORKS z całego świata!

3dexperience-world-2021-model-mania

Goście specjalni ich inspirujące przykłady wykorzystania narzędzi SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE Works

Tegoroczny 3DEXPERIENCE World 2021 będzie wydarzeniem całkowicie wirtualnym, co oznacza, że ​​każdy w dowolnym miejscu na świecie może dołączyć do wydarzenia i zainspirować się prezentacjami zaproszonych gości, z których każdy będzie prezentował swoje unikalne spojrzenie na świat projektowania oraz narzędzi i technologii, które zapewniają swobodę i wolność tworzenia. Tegoroczni prelegenci reprezentują wiele różnych branż i wywodzą się z różnych środowisk.

Sesje ogólne odbędą się we wtorek, środę i czwartek, 09-11 lutego. Omówione zostaną nowości produktowe od Dassault Systemes, strategia i kierunek rozwoju oprogramowania, zaprezentowane będą również referencje klientów oraz na zakończenie każdego dnia wystąpi zaproszony gość specjalny.

3dexperience-titans-of-cnc-solidworks-dps-software

Wśród gościnnych prelegentów znajdą się między innymi:

 • Titan Gilroy, założyciel i gwiazda programu telewizyjnego TITANS of CNC oraz twórca TITANS of CNC: Academy and Aerospace Academy. W trakcie prezentacji podzieli się swoją opinią na temat, dlaczego portfolio SOLIDWORKS i 3DEXPERIENCE WORKS jest niezbędne do nauczania projektowania i produkcji w prowadzonej przez niego akademii. Jednocześnie przedstawi najlepsze praktyki projektowania CAD 3D.
 • Duncan Wardle, były szef działu innowacji i kreatywności w Disney. Duncan i jego zespół pomagali firmom Imagineering, LucasFilm, Marvel, Pixar i Disney Parks wprowadzać innowacje, tworząc magiczne, nowe produkty i doświadczenia dla konsumentów na całym świecie.
 • Frank Stephenson , dyrektor projektowy Frank Stephenson, niezależnej firmy projektowej. Aktualnie Frank wykorzystuje swoją wiedzę projektową w szerokiej gamie projektów, które wykraczają poza sferę projektowania samochodów. To właśnie w tej branży zdobył uznanie jako główny projektant i dyrektor ds. projektowania u największych producentów samochodów, takich jak McLaren, Ferrari, Maserati, Fiat i BMW MINI.
 • Jason Pohl, uznany projektant przemysłowy, który zasłynął z serialu telewizyjnego American Chopper, mistrz wzornictwa przemysłowego w SOLIDWORKS. Pohl zaprojektuje niestandardowe części, pokaże proces od wstępnego szkicu koncepcyjnego po projektowanie w 3D CAD, programowanie obróbki produktu końcowego. W ten sposób pokaże swoją kreatywność i możliwości oprogramowania SOLIDWORKS oraz roli 3D Sculptor na platformie 3DEXPERIENCE.
3dexperience-world-2021-goscie-specjalni

Pozostali mówcy:

 • Taco VanDer Maden, menedżer IT ds. Rozwoju i operacji w IKEA,
 • Jim Keravala, dyrektor generalny Offworld AI,
 • Eric Beatty, Omax Corporation (przedstawicieli firmy OMAX Polska gościliśmy na naszej konferencji DPS FORUM 2019,
 • Paul Ventimiglia, Robby Technologies / First Robotics,
 • Tej Patel, medyczna firma diagnostyczna Fluxergy
 • Matt Carney, Open Standard Industries i Open Standard Respirator
 • EriK Gatenholm i Hector Martinez, CEO/CTO, CELLINK
 • Brett Bushnell, przedsiębiorca, inżynier i dyrektor generalny / współzałożyciel Two Bit Circus
 • Nolan Bushnell, założyciel Atari / Chuck E Cheese
 • Grant Delgatty, Katedra Innowacji Produktu w USC Irvine and Young Academy.

Weź udział konferencji 3DEXPERIENCE World 2021 już dziś! Zarejestruj się bezpłatnie.

Dołącz do tysięcy projektantów, inżynierów, przedsiębiorców i liderów biznesu, aby uczyć się, poznawać i inspirować światem inżynierii w dniach 8-11 lutego 2021 r. Uzyskaj więcej informacji i zapoznać się z programem, przejdź do oficjalnej strony wydarzenia gdzie Brownie dokonasz darmowej rejestracji.

rejestracja-konferencja-3dexperience-world-2021

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami