pixel 8. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki - TOOLEX - DPS Software

22 / 07 / 2015

dps_admin

8. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki - TOOLEX

Kolejna REKORDOWA edycja uznanych przez specjalistów oraz wysoko ocenionych pod względem efektywności TARGÓW TOOLEX zapowiada się równie imponująco!

8. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Targi przed nami.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, zostały objęte Honorowym Patronatem przez Ministerstwo Gospodarki. Udział w wydarzeniu potwierdzili już liderzy z branży oraz przedstawiciele polskiego i światowego przemysłu obrabiarkowego czy też narzędziowego. W roku 2014 targi zgromadziły 494 Wystawców i Współwystawców z 26 krajów, blisko 1000 reprezentowanych marek, 375 maszyn w ruchu o łącznej wadze ok. 1000 ton, zajęły 15 tys. m kw. powierzchni, a wydarzenie odwiedziło 8956 zarejestrowanych zwiedzających. W tym roku powyższe liczby będą jeszcze większe, ponieważ już dziś swoje uczestnictwo potwierdziło blisko 500 firm w tym DPS Software.

Tak jak w ubiegłych edycjach targom towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA

Zapraszamy na stoisko DPS Software. Warto Nas odwiedzić!

DATA: 29 września – 1 października 2015
MIEJSCE: Sosnowiec, Expo Silesia

HALA: B
STOISKO: 533

Zaprezentujemy m.in. oprogramowanie SOLIDWORKS, SolidCAM, Simulation, Enterprise PDM oraz stacje robocze HP. Nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania.

toolex-2015-sosnowiec

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami