pixel Biblioteka okuć meblowych firmy GTV już dostępna w SWOOD Design – pobierz pliki CAD 3D - DPS Software

13 / 03 / 2018

DPS Software

Biblioteka okuć meblowych firmy GTV już dostępna w SWOOD Design – pobierz pliki CAD 3D

Firma GTV oraz DPS Software nawiązały współpracę w zakresie opracowania biblioteki okuć dla programu SWOOD Design. Stworzone wspólnie bryły 3D prowadnic, uchwytów i systemów szuflad są dostępne za darmo dla producentów mebli i stolarzy.

GTV to międzynarodowy dystrybutor akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Portfolio GTV jest jedną z najbardziej kompletnych ofert na rynku. Obejmuje kilka tysięcy produktów, w kilkudziesięciu grupach produktowych, w tym m.in.: zawiasy, prowadnice, podnośniki, uchwyty, wyposażenie garderoby i kuchni.

SWOOD Design usprawnia procesy projektowania mebli w środowisku 3D, dzięki zastosowaniu dedykowanych funkcji, rozszerzających standardowe możliwości SOLIDWORKS. SWOOD posiada również funkcjonalność CAM, wspomaga przejście z fazy projektowania do etapu produkcji. Poprzez wykorzystanie pełnego zakresu dostępnych technologii, użytkownik jest w stanie poprawnie zaprogramować obrabiarkę CNC do drewna. Efektem końcowym pracy w SWOOD CAM jest wygenerowany program NC oraz dokumentacja około produkcyjna.

Biblioteka okuć meblowych 3D CAD

Program komputerowy SWOOD Design oferuje biblioteki elementów znormalizowanych wiodących producentów okuć meblowych m.in. GTV. Każdy komponent 3D zawiera właściwości katalogowe takie jak opis, koszt, numer katalogowy co pozwala wygenerować listę materiałów i kosztorys. Dodatkowo po przeciągnięciu modelu 3D do złożenia automatycznie wykonywane są wszystkie niezbędne operacje technologiczne korpusów mebla (wiercenia i frezowania).

Pobierz darmową bibliotekę okuć GTV

Aby pobrać darmową bibliotekę okuć meblowych GTV przejdź na stronę www.swood.pl/biblioteka-gtv

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami