pixel Bogaty program tegorocznej konferencji DPS FORUM 2018 - poznaj szczegóły agendy i zarezerwuj miejsce - DPS Software

20 / 09 / 2018

DPS Software

Bogaty program tegorocznej konferencji DPS FORUM 2018 - poznaj szczegóły agendy i zarezerwuj miejsce

DPS FORUM 2018 to jedno z najgorętszych tej jesieni wydarzeń dla miłośników nowych technologii. Wydarzenie odbędzie się 17 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Kluczowym elementem konferencji będzie premiera nowej wersji SOLIDWORKS 2019 i prezentacja najciekawszych funkcji, dodatków oraz możliwości najpopularniejszego  oprogramowania 3D CAD w Polsce.

Panel Biznesowy DPS FORUM 2018

Uroczyste otwarcie DPS FORUM 2018
Produkcja inspirowana Twoim biznesem – rozwiązania ERP i BI w praktyce
ERP+ oraz  Moduł Produkcyjny zintegrowany z SOLIDWORKS
Prezentacja Klienta CGH Polska – Integracja CAD/ERP
Jak wygrać konkurs Modelmania – Krzysztof Pluta laureat konkursu modelmania SOLIDWORKS World 2018
Nowości SOLIDWORKS 2019 – cz. I
3DConnexion – nowości sprzętowe

PRZERWA KAWOWA

Astor – Jak stać się inżynierem 4.0
Mindsailors – Wzornictwo w przemyśle i urządzeniach konsumenckich
Sunreef Yachts – Projektowanie luksusowych katamaranów w Polsce
Nowości SWOOD CAD/CAM
Nowość – rozwiązanie dla eCommerce – Konfigurator 3D online
Nowości SOLIDWORKS 2019 – cz. II
HP Polska – nowości sprzętowe

PRZERWA OBIADOWA

Przemysłowy Internet Rzeczy (IoT) – Smart In
Nowości Simulation 2019 oraz iGRAF – produkty symulacyjne
Przegląd nowości Alphacam, SolidCAM
Technika i rozwiązania sprzętowe w spawaniu i cięciu 3D – Ventor
Nowości SOLIDWORKS 2019 – cz. III

PRZERWA KAWOWA

GOŚĆ SPECJALNY – Mirosław Hermaszewski – Znaczenie eksploracji kosmosu dla rozwoju techniki i technologii powszechnego użytku
Narzędzia DPS Software – indywidualne programy automatyzacji zadań
Modelmania – rozstrzygnięcie konkursu modelowania w SOLIDWORKS
Konkurs Studencki SOLIDWORKS – oficjalne wyniki 17 edycji
Zakończenie konferencji DPS FORUM 2018

Panel Edukacyjny DPS FORUM 2018

Uroczyste otwarcie DPS FORUM 2018
Nowości SOLIDWORKS 2019 – cz. I
Prezentacja – Startup
3DConnexion – nowości sprzętowe
SOLIDWORKS w dydaktyce na uczelni technicznej
Projekt łazika marsjańskiego – Team Scorpio Politechnika Wrocławska

PRZERWA KAWOWA

SOLIDWORKS w projektach bezzałogowych statków powietrznych – Akademicki Klub Lotniczy Politechniki Wrocławskiej
Nowości SOLIDWORKS 2019 – cz. II
ALPHACAM w procesie kształcenia przyszłych operatorów CNC – ZCEMiP Szczecin
HP Polska – nowości sprzętowe
Modelowanie 3D – narzędzie wspomagające komunikację w procesie projektowym
Przegląd nowości Alphacam, SolidCAM
SOLIDWORKS CAD/PDM w dydaktyce na Wydziale Mechanicznym Politechniki Białostockiej

PRZERWA OBIADOWA

Nowości SOLIDWORKS EDU – certyfikacja, MySOLIDWORKS
Nowości SOLIDWORKS 2019 – cz. III
Drony – jak sprostać oczekiwaniom klientów – BZB UAS
Importance of SOLIDWORKS Education and Research – Andrew Gregory, SOLIDWORKS
Wykorzystanie SOLIDWORKS w Druku 3D – Koło naukowe druku 3D Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej

PRZERWA KAWOWA

GOŚĆ SPECJALNY – Mirosław Hermaszewski – Znaczenie eksploracji kosmosu dla rozwoju techniki i technologii powszechnego użytku
Konkurs Studencki SOLIDWORKS – oficjalne wyniki 17 edycji
Modelmania – rozstrzygnięcie konkursu modelowania w SOLIDWORKS
Zakończenie konferencji DPS FORUM 2018

W każdym momencie konferencji uczestnicy mogą przemieszczać się między Panelami, korzystać z Warsztatów, konsultacji technicznych oraz rozmawiać z wystawcami.

Strefa wystawców DPS Forum 2018

Tradycją na DPS FORUM stała się strefa wystawców, a w niej produkty zaprojektowane w SOLIDWORKS, manipulatory i myszy 3D od 3DConnexion oraz sprzęt komputerowy od HP Polska. Swoje stoiska będą mieli również prelegenci m.in. Mindsailors, Ventor, Smart In, Sage Polska. Nie zabraknie studenckich projektów, będziemy mogli podziwiać konstrukcje łazików marsjańskich, samoloty bezzałogowe i bolidy wyścigowe. Ciekawe projekty zaprezentują startupy Venture Technology i iOD Engineering ze swoim zmodyfikowanym Nissanem Patrol.

Bezpośredni kontakt z inżynierami z innych firm, różnych dziedzin przemysłu to doskonała forma wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów, a nawet współpracy z zakresu transferu technologii i umiejętności.

 

Konkurs projektowania na czas – Modelmania 2018

Ten punkt konferencji od kilkunastu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności w modelowaniu 3D w najnowszej wersji oprogramowania SOLIDWORKS 2019. Zadanie polega na odtworzeniu z dokumentacji 2D modelu 3D CAD w jak najkrótszym czasie. Do wygrania są atrakcyjne nagrody od 3DConnexion i HP. W tym roku, swoimi doświadczeniami z uczestnikami DPS Forum podzieli się Krzysztof Pluta, który podczas konferencji SOLIDWORKS World 2018 w USA zajął trzecie miejsce na świecie w kategorii resellerów SOLIDWORKS.

Warsztaty Techniczne

Konferencja Nowoczesnych Technologii to nie tylko ciekawe i inspirujące prezentacje ale również angażujące, praktyczne Warsztaty Techniczne prowadzone na profesjonalnym sprzęcie komputerowym HP i 3DConnexion. Warsztaty 2018 skierowane są do osób zainteresowanych wizualizacją i programowaniem CNC.

W tym roku część warsztatów będzie poświęcona SOLIDWORKS Visualize 2019. Omówimy nowe funkcje i zaprezentujemy możliwości narzędzia, które dostępne jest dla każdego użytkownika za darmo w ramach aktywnej subskrypcji. Kolejny program, który można będzie poznać pod bacznym okiem trenerów, będzie SOLIDCAM 2018. Z warsztatów może skorzystać każdy uczestnik konferencji.

warsztaty-techniczne-solidcam-visualize-dps-forum-2018

Gość Specjalny

Od 5 lat znaczącym punktem DPS FORUM jest ciekawa prelekcja zaproszonego gościa. Nasze wydarzenia gościło już takich gości jak Radosław Brzózka (dziennikarz telewizyjny, popularyzator nauki i prowadzący program Jak To Działa), Aleksander Doba (podróżnik roku 2015 według National Geographic), Tomasz Rożek (prowadzący program Sonda2) i Wiktor Niedzicki (dziennikarz i popularyzator nauki).

 

“Znaczenie eksploracji kosmosu dla rozwoju techniki i technologii powszechnego użytku” to temat prelekcji Mirosława Hermaszewskiego, gościa specjalnego DPS FORUM 2018. Jak dotąd to jedyny Polak, który odbył podróż kosmiczną. W tym roku mija 40. rocznica misji kosmicznej z Mirosławem Hermaszewskim na pokładzie. 27 czerwca 1968 roku, jako inżynier pokładowy, wystartował wraz z Rosjaninem Piotrem Klimukiem z kosmodromu Bajkonur do lotu w kosmos na statku Sojuz-30.

Premiera SOLIDWORKS 2019 – najpopularniejsze oprogramowanie dla inżynierów

Projekt teleskopu Maunakea Spectroscopic Explorer posłużył twórcom oprogramowania SOLIDWORKS 2019 do przedstawienia nowych usprawnień 22 już wersji tego systemu. W oparciu o jego konstrukcję, ponad 100 000 części, zaprezentowano udoskonalenia z zakresu dużych złożeń, wyświetlania detali, wirtualnej rzeczywistości i lepszej komunikacji działu projektowego i produkcyjnego.

Nowy SOLIDWORKS 2019 to ulepszenia oparte o doświadczeniach użytkowników, które usprawniają proces projektowania, symulacji, wytwarzania produktów i zarządzania danymi.

Konkurs dla uczestników konferencji

Przedstawimy listę TOP10 nowości dla SOLIDWORKS CAD, CAE, PDM, ECAD. Przygotowaliśmy trzy bloki z nowościami, w sumie 45 minut. Na zakończenie uczestnicy wezmą udział w ankiecie z cennymi nagrodami. Na swoim smartphonie będziesz rywalizował ze wszystkim uczestnikami konferencji oraz w czasie rzeczywistym obserwował wyniki i miejsce na którym obecnie się znajdujesz. Liczy się nie tylko poprawna odpowiedz, ale czas w jakim jej udzielisz. Zabawa, adrenalina i emocje gwarantowane!

Zarezerwuj miejsce już dziś – przejdź do rejestracji

Konferencja DPS Forum 2018 odbędzie się 17 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Rejestrację otwieramy o godzinie 09:00, a pierwsze prezentacje zaczynamy od 09:30. Zakończenie konferencji przewidziane jest na godzinę 17:00. Nieustannie pracujemy nad programem wydarzenia, dopracowujemy harmonogram i dokładamy wszelkich starań, aby nasza konferencja była jeszcze lepsza, niż w poprzednim roku. W związku z tym ostateczny kształt programu może jeszcze ulec drobnym zmianom. Zapraszamy do rejestracji na DPS FORUM 2018.

Na naszej konferencji nie zabraknie Ci energii. W cenie biletu mamy dla Ciebie przerwy kawowe i pyszny obiad przygotowany przez firmę Sodexo, która obsługuje na stadionie PGE Narodowy prestiżowe wydarzenia w tym DPS FORUM.

Partnerzy DPS FORUM 2018

Partnerzy DPS FORUM 2018

Relacja video z DPS FORUM 2017

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami