pixel Exalead OnePart – jak odnaleźć plik CAD 3D po określonym kształcie? Weź udział w prezentacji - DPS Software

19 / 01 / 2016

DPS Software

Exalead OnePart – jak odnaleźć plik CAD 3D po określonym kształcie? Weź udział w prezentacji

EXALEAD OnePart jest aplikacją do wyszukiwania danych dla inżynierów, która pomaga w decyzji o utworzeniu nowej lub użyciu już istniejącej części w ciągu jednej minuty!

Prezentacja internetowa – weź udział w webinarium Exalead OnePart

Exalead OnePart nie zastępuje ani systemu PDM ani PLM, ani nie wymaga wdrożenia żadnego z nich, za to potrafi pozyskiwać dane zarówno z dysku jak i z innych wdrożonych w firmie systemów. Nie zmieniając niczego w Państwa sposobie projektowania czy istniejącym środowisku IT może z szybkością wyszukiwarki internetowej odnaleźć szukany plik, albo plik do niego podobny, by zamiast projektować od nowa oszczędzić czas i wykorzystać istniejące pliki CAD i dokumenty z innych systemów.

Czy stać Państwa na ciągłe projektowanie od nowa tych samych elementów, których dokumentację nie wiadomo gdzie ostatnio zapisano i czym różnią się jej poszczególne wersje?

Zapraszamy do rejestracji na nieodpłatne seminarium internetowe, w czasie którego uzyskają Państwo podstawowe informacje o Exalead Onepart. Po prezentacji odpowiemy także na Państwa pytania.

JĘZYK: Polski
DATA / GODZINA: 27.09.2016, 13:00
PRELEGENT: Marcin Sitkiewicz (SOLIDWORKS)

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami