pixel Gdzie kupić SOLIDWORKS w Polsce? Dostępne pakiety programu

29 / 11 / 2023

DPS Software

Gdzie kupić SOLIDWORKS w Polsce?

W świecie zaawansowanego projektowania 3D CAD, SOLIDWORKS stał się ikoną innowacji i precyzji. Jego wszechstronność i funkcjonalność sprawiają, że jest to wybór wielu profesjonalistów w branży. Ale jak dokładnie można nabyć to oprogramowanie w Polsce? Który dystrybutor zapewnia najlepsze wsparcie i najnowsze wersje? W tym artykule przybliżymy Ci, dlaczego odpowiedzią na powyższe pytania jest DPS Software.

Gdzie kupić SOLIDWORKS?

Jeśli zastanawiasz się, skąd pobrać SOLIDWORKS, odpowiedź jest prosta: od oficjalnego dystrybutora. W Polsce DPS Software jest jednym z czołowych dostawców tego oprogramowania. U nas możesz wybrać odpowiednią dla siebie wersję SOLIDWORKS – od standardowej, przez profesjonalną, aż po premium. Każda z tych wersji została stworzona z myślą o różnych potrzebach użytkowników, co pozwala na dostosowanie oprogramowania do indywidualnych wymagań.

DPS Software - Twój zaufany partner w obszarze SOLIDWORKS

W DPS Software to nie tylko zwykły dostawca oprogramowania. Jesteśmy firmą z 25-letnią tradycją, która z dumą reprezentuje SOLIDWORKS na polskim rynku. Nasza oferta to nie tylko oprogramowanie – dostarczamy również wsparcie, szkolenia i dedykowane stacje robocze, będąc dzięki temu kompleksowym partnerem dla wszystkich, którzy pragną w pełni wykorzystać potencjał oferowanego oprogramowania, na przykład SOLIDWORKS 3D CAD.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam nie tylko dostarczać klientom najnowsze wersje oprogramowania, ale także udzielać cennych porad i wskazówek dotyczących jego efektywnego wykorzystania. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich projekty są realizowane na najwyższym poziomie.

SOLIDWORKS - elastyczne oprogramowanie dla Ciebie

Dalej zastanawiasz się u kogo kupić SOLIDWORKS? W ofercie DPS Software mamy dla Ciebie 3 pakiety oprogramowania SOLIDWORKS – dzięki temu możesz wybrać wariant najbardziej dopasowany do siebie.

Co proponujemy w ramach poszczególnych pakietów?

SOLIDWORKS Standard:

 • szybkie rozpoczęcie pracy z projektowaniem 3D,
 • tworzenie części, zespołów i rysunków 2D,
 • zestaw narzędzi do obróbki blach,
 • narzędzia do spawania,
 • narzędzia do modelowania powierzchniowego.

SOLIDWORKS Professional:

 • wszystkie funkcje SOLIDWORKS Standard,
 • narzędzia do zarządzania plikami,
 • zaawansowane fotorealistyczne renderowanie,
 • zautomatyzowane szacowanie kosztów,
 • możliwość współpracy z eDrawings® Professional,
 • zautomatyzowane sprawdzanie projektów i rysunków,
 • biblioteka komponentów i części.

SOLIDWORKS Premium:

 • wszystkie funkcje SOLIDWORKS Professional,
 • wydajna symulacja i walidacja projektu,
 • współpraca ECAD/MCAD,
 • inżynieria odwrotna,
 • zaawansowane funkcje trasowania przewodów i rur,
 • narzędzia do modelowania różnych typów produktów przemysłowych.

Zaawansowane możliwości w zasięgu ręki: Umów się na spersonalizowaną prezentację

W DPS Software wiemy, jak ważne jest dokładne poznanie możliwości narzędzia przed podjęciem decyzji o zakupie – właśnie dlatego oferujemy spersonalizowane prezentacje SOLIDWORKS, dostosowane do specyfiki ich działalności i projektów. 

Podczas takiej prezentacji możesz zobaczyć w praktyce, jakie korzyści przyniesie Ci wdrożenie SOLIDWORKS, jakie funkcje będą dla Ciebie najbardziej przydatne i jak możesz je wykorzystać w swojej codziennej pracy. To doskonała okazja, aby zobaczyć narzędzie w akcji i bezpośrednio zadawać pytania naszym ekspertom. Skontaktuj się z nami i umów się na indywidualną prezentację, aby przekonać się, jak SOLIDWORKS może przyspieszyć rozwój Twoich projektów i podnieść jakość Twojej pracy.

Wybór odpowiedniego oprogramowania do projektowania 3D CAD to jedno. Drugie to wybrać sprawdzonego dostawcę, który oferuje pełne wsparcie zarówno w trakcie zakupu, jak i po nim. SOLIDWORKS, oferowany przez DPS Software, to gwarancja najwyższej jakości i wsparcia na każdym etapie pracy. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym projektantem, czy doświadczonym inżynierem, mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy i odkrycia pełnego potencjału SOLIDWORKS w praktyce. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby pomóc Ci w realizacji Twoich wizji i celów projektowych. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów DPS Software.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami