pixel Jak się modeluje w SOLIDWORKS Industrial Designer? Zobacz prezentację wideo. - DPS Software

20 / 06 / 2016

DPS Software

Jak się modeluje w SOLIDWORKS Industrial Designer? Zobacz prezentację wideo.

Tworzenie, analiza i wybór koncepcji przemysłowych to obszary, w których SOLIDWORKS Industrial Designer niezwykle przyspiesza proces projektowania produktu. Pomysły można łatwo przenosić na ekran komputera, badać formy oraz płynnie i elastycznie wykonywać iteracje projektów bezpośrednio w modelu cyfrowym. wyjątkowo elastyczny, interaktywny tok pracy w niepowtarzalny sposób łączący zalety ręcznego szkicowania z modelowaniem swobodnym Sub-D, opartym na operacjach i pozbawionym historii.

Nowa droga od koncepcji do projektu – wykorzystaj SOLIDWORKS Industrial Designer

 • Szkicowanie koncepcyjne dostarcza łatwych w użyciu narzędzi do tworzenia koncepcji i pomysłów opartych na szkicach.
 • Zintegrowane swobodne i parametryczne modelowanie powierzchni/brył łączy zalety swobodnego dzielenia podrzędnego, parametrycznego modelowania brył i powierzchni z bezpośrednim edytowaniem, co pozwala na odwzorowywanie pomysłów w ulubiony sposób, aby szybko realizować pomysły oraz pozyskiwać nowych klientów.
 • Bezpośrednia edycja umożliwia łatwe przekształcanie zarówno macierzystej, jak i importowanej geometrii brył, co skraca czas ponownego modelowania i pozwala skupić się na rozwijaniu innowacji.
 • Narzędzia realistycznego renderowania pozwalają na tworzenie doskonałych obrazów pomocnych w dokładnej prezentacji oczekiwanego wyglądu gotowego produktu.
 • Uproszczone funkcje udoskonalania projektu umożliwiają szybkie przejście od szkiców koncepcyjnych do skomplikowanych geometrii 3D

SOLIDWORKS Industrial Designer uelastycznia proces projektowania przemysłowego, dając większą możliwość rozwoju innowacyjności. Oprogramowanie jest oparte na platformie 3dEXPERIENCE i może być wykorzystywane samodzielnie albo w połączeniu z SOLIDWORKS CAD3D.

Dzięki dostępowi do danych przez chmurę dane projektowe zespołów zawsze są aktualne, bezpieczne i chronione. Zarówno przemysłowe, jak i mechaniczne zespoły projektowe czy też pojedynczy projektanci mogą komunikować się z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, aby łatwo współpracować przy innowacyjnych przedsięwzięciach.

Platforma 3dEXPERIENCE stanowiąca fundament oprogramowania SOLIDWORKS Industrial Designer zapewnia innowacyjne funkcje wspomagające komunikację i współpracę nad projektem.

 • Dostęp do koncepcji kreatywnych całego zespołu, umożliwiający wybór najlepszego rozwiązania projektowego.
 • Współpraca wewnętrzna i zewnętrzna z dostawcami oraz klientami w ramach zespołu projektowego w otwartym procesie rozwoju innowacji.
 • Angażowanie interesariuszy w dowolnym momencie poprzez udostępnianie projektów w ich indywidualnych systemach komunikacji.
 • Zbieranie opinii oraz informacji zwrotnych na temat projektu od interesariuszy przy użyciu prostych i znanych narzędzi sieciowych.

Jak się projektuje w SOLIDWORKS ID?

Obejrzyj krótki film pokazujący sposób pracy w rozwiązaniu Industrial Designer

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami