pixel Jak uzyskać szybki zwrot z inwestycji w CAD 3D?

16 / 05 / 2016

DPS Software

Jak uzyskać szybki zwrot z inwestycji w CAD 3D?

Rozwój i wzrost konkurencyjności firmy oraz zaspokojenie kompleksowych potrzeb klientów poprzez inwestycję w innowacyjne oprogramowanie to aktualny trend na świecie. Dowodem na to są nowe firmy, które powstają pod nazwą Startup. Wchodząc na rynek starają się być innowacyjne i krok przed konkurencją. Dlatego też wybierają najlepsze, nowoczesne i przyszłościowe oprogramowanie CAD 3D. Pisaliśmy o tym na blogu technicznym DPSTODAY (link).

Według raportu„2016 State of Hardware Report” firmy opracowujące innowacyjne produkty inwestują w SOLIDWORKS.

Dzisiaj każda firma produkcyjna czy projektowa nie wyobraża sobie pracy bez systemu CAD czy to 2D czy 3D. Komputerowe wspomaganie projektowania na dobre wkroczyło w świat inżynierski. Komputery przyśpieszył pracę, ułatwiły konstruowanie oraz komunikację między działem konstrukcyjnym i produkcyjnym.

Jakie formy finansowania inwestycji w oprogramowanie CAD?

Wspomniane już Startupy mają lepszą pozycję niż firmy, które już od dłuższego czasu są na ryku. Istnieje wiele programów dofinansowujących młodych ludzi, tuż po studiach, a nawet w trakcie nauki. Chociażby program “SOLIDWORKS for Entrepreneurs” gdzie mogą otrzymać pakiet rozwiązań SOLIDWORKS i zacząć projektowanie i wdrażanie swoich pomysłów w życie. Przykład HD Air Studio (zobacz film case study).

No dobrze, Startupy mają wsparcie rożnych instytucji, a co ma powiedzieć zwykła firma, polski mały lub średni przedsiębiorca, który ma pomysły i chce na nich zarabiać? Oczywiście może skierować się w stronę Unii Europejskiej i skorzystać z dofinansowania. Wiąże się to z pisaniem i składaniem wniosków oraz wyczekiwaniem na akceptację lub odrzucenie, a następnie na wpływ środków na konto.

Możemy także skorzystać z rodzimych programów wsparcia takich jak np. Bony na innowacje dla MŚP (sektor małych i średnich przedsiębiorstw), którego organizatorem jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Kolejnym możliwym krokiem jest skorzystanie z oferty DPS Software. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, od 1997 roku na polskim rynku, mieliśmy okazję współpracować z wieloma klientami. Spotkaliśmy się z różnymi formami inwestycji w systemy CAD/CAM. Doradzamy małym, średnim, dużym i międzynarodowym firmom. Pomagamy w zakupie i wdrożeniu oraz podpowiadamy formy finansowania.

Oferta DPS Software - oprogramowanie, dodatki i rozszerzenia

Ile kosztuje licencja SOLIDWORKS?

Najczęściej spotkamy się z zapytaniami o system 3D CAD SOLIDWORKS. Dlaczego akurat ten CAD? Pisaliśmy o tym niedawno w artykule “Który system CAD jest najpopularniejszy?”.  Mimo, że nasze portfolio rozwiązań jest szerokie, oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM/PLM, to w większości przypadków rozmowy zaczynamy właśnie od CADa. Po rozmowie z klientem proponujemy najlepsze oprogramowanie dla przyszłości jego firmy i realizacji założonych celów biznesowych czy rozwiązujące zaistniałe problemy techniczne.

Większość osób szukających narzędzi CAD zna ich cenę katalogową. Dlatego też szuka nie ceny, a oferty. Zwracając się do DPS Software zawsze otrzymasz pełną odpowiedź na swoje pytania i wątpliwości, zarówno od działu handlowego jak i od działu technicznego.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami