pixel Konferencja Dni Chłodnictwa w Poznaniu | 27-28 listopad - DPS Software

23 / 11 / 2018

DPS Software

Konferencja Dni Chłodnictwa w Poznaniu | 27-28 listopad

Dni Chłodnictwa – to najstarsza w branży HVACR polska konferencja naukowo-techniczna, organizowana od 1966 r. Dni Chłodnictwa to tradycja i niezaprzeczalny wkład w rozwój krajowego chłodnictwa i klimatyzacji, ale i możliwość zapoznania się z trendami oraz rozwiązaniami technicznymi aktualnie panującymi na światowych rynkach. To także szansa  na kontakt z przedstawicielami największych globalnych marek i osobistościami świata nauki.

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 27-28 listopada w Hotelu Altus, zlokalizowanym w sercu stolicy Wielkopolski i po raz czwarty połączona zostanie z plebiscytem branżowym organizowanym przy wsparciu Towarzystwa Chłodnictwa, Klimatyzacji i Pomp Ciepła SIMP w Poznaniu.

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem: „Aktualne trendy w rozwiązaniach technicznych urządzeń i systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła”.

Program 50. Dni Chłodnictwa podzielony został na pięć bloków tematycznych: blok informacyjny, w którym poruszone zostaną aktualne i ważkie zagadnienia związane z funkcjonowaniem polskiej branży HVACR, blok naukowy, obejmujący prezentację badań naukowych nad nowymi technologiami oraz blok produktowo-technologiczny, dotyczący nowości rynkowych i trendów oraz dwa bloki dedykowane – dla instalatorów i projektantów.

W bloku projektowym konferencji firma DPS Software będzie miała swojego reprezentanta z prezentacją oraz warsztatami pt. : „Intuicyjne narzędzie CFD (obliczeniowa mechanika płynów) SOLIDWORKS Flow Simulation”

Program SOLIDWORKS Flow Simulation umożliwia projektantom symulacje przepływów płynu lub gazu w rzeczywistych warunkach, a także sprawdzanie hipotetycznych scenariuszy i przeprowadzanie efektywnych analiz przepływu cieczy, wymiany ciepła oraz sił oddziałujących na lub przez komponenty. Odchylenia projektowe można szybko porównywać w celu podejmowania trafniejszych decyzji, co przekłada się na produkty o lepszej wydajności.

SOLIDWORKS Flow Simulation oferuje specjalistyczne narzędzia branżowe dedykowane dla branży HVAC, w tym m.in. praktyki i metodologie symulacji — moduł ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami