pixel Kursy projektowania 3D na każdą kieszeń - DPS Software

11 / 09 / 2018

DPS Software

Kursy projektowania 3D na każdą kieszeń

Ruszył nabór na kolejną edycję certyfikowanych kursów projektowania 3D w SOLIDWORKS. To szansa na podniesienie kwalifikacji i zmianę dotychczasowej ścieżki kariery dla mieszkańców województwa śląskiego. Dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego, kursanci pokryją jedynie ok. 10 proc. wartości szkolenia.

Kurs jest skierowany do osób z wykształceniem technicznym lub w trakcie jego zdobywania, pełnoletnich uczniów i osób pracujących w branżach przemysłowych. Wymogiem jest znajomość rysunku technicznego. Jest on przygotowany dla mieszkańców lub osób uczących się na terenie województwa śląskiego, którzy chcą rozwinąć swoje CV o dodatkowe umiejętności pozwalające na zmianę pracy lub awans. Absolwenci zdobędą umiejętności projektowania 3D CAD w środowisku SOLIDWORKS. Szkolenie  organizuje Centrum Szkoleniowe DPS Software, mające ponad 20-letnie doświadczenie  w kształceniu pracowników firm, osób prywatnych, kadry akademickiej oraz studentów.

Dlaczego projektowanie 3D?

Informacje płynące z ostatnich badań dotyczących specjalistów poszukiwanych na rynku pracy jasno przekonują, że warto jest inwestować w pozyskanie bądź podniesienie umiejętności w zakresie projektowania 3D. To twarde kompetencje, które nie przeminą i stanowić będą porządne fundamenty do budowania kariery zawodowej. Uzyskanie ich otwiera możliwość bycia częścią rynku pracownika, w ramach którego samodzielnie dyktować można warunki zatrudnienia albo znaleźć swoje miejsce w biznesie. Znajomość programu SOLIDWORKS jest niezbędna w bardzo atrakcyjnych zawodach, na przykład: konstruktor, projektant, technolog, inżynier projektów.

– Kurs jest odpowiedzią na stale rosnące oczekiwania pracodawców, dlatego jego absolwenci znajdą pracę w atrakcyjnych branżach. Umiejętności projektowania w programie SOLIDWORKS, z którego korzysta wiele obecnych na polskim rynku firm, zdecydowanie zwiększają konkurencyjność na rynku pracy  – mówi Julita Tomczyk, koordynatorka projektu.

Międzynarodowy certyfikat w cenie kursu

Jakie są zalety skorzystania ze szkolenia organizowanego przez DPS Software? Przede wszystkim są to profesjonalni trenerzy, którzy chętnie dzielą się swoim praktycznym doświadczeniem. Dodatkowo posiadanie umiejętności projektowania 3D, poświadczone certyfikowanym, międzynarodowym egzaminem, to olbrzymi atut na rynku pracy. Poza tym jest to szkolenie na każdą kieszeń – kursant opłaca jedynie ok. 10 proc. jego wartości. Reszta jest pokrywana przez Europejski Fundusz Społeczny.

– Jestem z wykształcenia projektantką wzornictwa przemysłowego. Zdobyte podczas kursu doświadczenie pozwoliło mi na swobodne poruszanie się w środowisku SOLIDWORKS– podkreśla Aleksandra Kania-Biegus, uczestniczka I edycji kursu –  Zdobyta wiedza i umiejętności umożliwiły mi samodzielne realizowanie projektów i przygotowanie ich do produkcji. Prowadzący szkolenia to bardzo kompetentne i sympatyczne osoby, chętnie dzielące się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Jestem bardzo zadowolona.

Dołącz do uczestników kursu projektowania 3D

Kurs SOLIDWORKS z certyfikowanym egzaminem odbywa się w Katowicach. Projekt ruszył w 2017 roku i do tej pory wzięło w nim udział 112 osób, a odsetek zdawalności wyniósł 95 proc. W szóstej, ostatniej edycji szkolenia na chętnych czeka 28 miejsc. Rekrutacja trwa do 30 września br. i polega na wypełnieniu testu on-line, który sprawdza podstawową wiedzę techniczną. Szczegóły dostępne są na stronie: www.dps-software.pl/kurs-solidworkskatowice/.

Projekt „Kurs SOLIDWORKS z certyfikowanym egzaminem” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego z udziałem środków z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami