pixel Licencja SOLIDWORKS 2017 Beta - nie czekaj do października, zobacz nowości już dziś! - DPS Software

25 / 06 / 2016

DPS Software

Licencja SOLIDWORKS 2017 Beta - nie czekaj do października, zobacz nowości już dziś!

Licencja SOLIDWORKS 2017 beta zawiera wiele udoskonaleń i rozszerzeń funkcji. Większość z nich stworzono bezpośrednio w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez klientów. Ta wersja koncentruje się na pomocy w wykonywaniu pracy szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej dzięki następującym możliwościom:

Projektuj.

Nowatorskie rozwiązania z precyzyjnymi, zaawansowanymi możliwościami modelowania. Szybsza praca dzięki większej kontroli i mniejszemu nakładowi prac dodatkowych.

Sprawdzaj.

Rozwiązywanie złożonych problemów oraz sprawdzanie poprawności projektów bez obaw i z łatwością. Wzrost wydajności dużych projektów.

Współpracuj.

Przyspieszenie innowacji produktowych dzięki wydajnemu udostępnianiu zawartości w całym łańcuchu dostaw. Wykorzystanie istniejącej zawartości i bardziej efektywne włączenie wszystkich członków zespołu.

Buduj.

Zastosowanie w pełni zintegrowanej strategii wytwarzania opartej na modelu. Korzystanie z modeli 3D CAD, łącznie z wymiarami, tolerancjami, adnotacjami, tabelami i informacjami o instalacjach elektrycznych w celu realizacji wszystkich strategicznych celów produkcyjnych.

Zarządzaj.

Wykonywanie interdyscyplinarnego toku prac zarządzania danymi produktów. Gromadzenie i zarządzanie wszystkimi danymi projektu w całej firmie.

 SOLIDWORKS 2017 online testing

Licencja SOLIDWORKS 2017 Beta

Na stronie SOLIDWORKS Beta możesz pobrać licencję SOLIDWORKS 2017 w wersji beta, odwiedzić forum, sprawdzić ranking liderów oraz wiele więcej. Testy są skierowane do użytkowników SOLIDWORKS posiadających aktualną subskrypcję.

SOLIDWORKS 2017 3DExperience

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami