pixel Luty miesiącem PDM/PLM - DPS Software

27 / 01 / 2016

DPS Software

Luty miesiącem PDM/PLM

Początek roku sprzyja porządkom i usprawnianiu biznesu. Biura konstrukcyjne, działy R&D i firmy produkcyjne od wielu lat, z powodzeniem, wykorzystują system PDM/PLM do zarządzania dokumentacją, projektami i różnorakimi procesami. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy szereg wydarzeń oraz materiałów dotyczących owych systemów, które będziemy systematycznie publikować na naszych witrynach.

Rozpoczynamy od artykułu Jak wybrać system PDM/PLM do firmy…,

dzięki któremu uzyskacie Państwo kompletny zestaw pytań, które możecie przedstawić swojemu przyszłemu dostawcy. W związku z wprowadzeniem do oferty SOLIDWORKS produktu PDM Standard i zmiany nazwy SOLIDWORKS ENTERPRISE PDM na PDM PROFESSIONAL, już wkrótce udostępnimy materiały omawiające różnice pomiędzy owymi systemami oraz zestaw porad, dzięki którym będziecie mogli Państwo sami określić, który system (przynajmniej na początku) jest dla Was wystarczający. To nie wszystko – zaproponujemy Państwu ciekawe promocje wdrożeniowe, dzięki którym – za niewielkie pieniądze – będziecie mogli w pełni wykorzystać system PDM w swojej firmie.

Kolejnym elementem naszej oferty jest system PMDesk, który służy do zarządzania projektami w środowisku inżynierskim. Jego olbrzymim atutem jest pełna integracja z produktami SOLIDWORKS – CAD i PDM, dzięki czemu możemy zarządzać projektami „on-line” w swoim środowisku pracy. Przygotowujmy szereg informacji oraz webinarów dotyczących PMDesk.

Jeżeli potrzebujecie Państwo bardziej kompleksowego podejścia, zapraszamy do naszego Centrum Kompetencyjnego PDM/PLM. DPS Software to nie tylko CAD/CAM/CAE czy PDM. Dysponujemy wieloma narzędziami, które realizują specyficzne wymagania funkcjonalne w określonych branżach. Z dumą możemy ogłosić się dostawcą systemów PLM. Jeżeli jesteś zainteresowany zakresem oferowanych przez nas rozwiązań – zobacz witrynę naszego Centrum Kompetencyjnego PDM/PLM i umów się na spotkanie.

To idealny moment, żeby rozpocząć swoją przygodę z rozwiązaniami PDM/PLM. Jeżeli jesteś zainteresowany rozmową, spotkaniem czy ofertą, wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie lub skontaktuj się bezpośrednio.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami