pixel Mniej znaczy więcej! Optymalizuj projekty w oprogramowaniu SOLIDWORKS Simulation i oszczędź nawet 6 000€! - DPS Software

06 / 02 / 2019

DPS Software

Mniej znaczy więcej! Optymalizuj projekty w oprogramowaniu SOLIDWORKS Simulation i oszczędź nawet 6 000€!

Na dzisiejszym, coraz bardziej konkurencyjnym rynku globalnym, projektanci produktów stają w obliczu rosnącej presji, aby nie tylko tworzyć bardziej innowacyjne produkty, ale również dostarczać projekty o wyższej precyzji i jakości, szybciej i bardziej ekonomicznie niż kiedykolwiek wcześniej.

Projektanci stają przed wyzwaniami lepszego zrozumienia zachowania się elementów podczas projektowania i oceny najbardziej odpowiedniego podejścia do wytwarzania już podczas projektowania. Zintegrowane z CAD narzędzia do optymalizacji topologi pomagają wygenerować zoptymalizowany kształt dla konkretnego projektu w oparciu o wymagania jego środowiska pracy i zastosowanej techniki produkcji.

Mniej znaczy więcej – oszczędzamy dzięki optymalizacji

W kontekście projektowania, w badaniu topologii analizowane są iteracje projektowe geometrii komponentów w celu spełnienia określonego celu optymalizacji – na przykład równoważenia stosunku ciężaru do sztywności, zminimalizowania masy lub minimalizacji maksymalnego przemieszczenia – w oparciu o określone obciążenia i ograniczenia geometryczne, w tym narzucone przez zastosowany proces produkcyjny. W wyniku przeprowadzania szybkich badań topologicznych projektanci otrzymują optymalny kształt dla określonego elementu, na podstawie którego mogą wybrać nowe techniki produkcyjne.

Promocja SOLIDWORKS Simulation

Zamiast spędzać czas na tworzeniu modelu, konstruktor może użyć modelu zoptymalizowanego jako punktu wyjścia lub odniesienia, co pozwoli mu zaoszczędzić czas przy jednoczesnej poprawie wydajności. Może także użyć badań topologii, aby wygenerować nowe pomysły, zbadać różne opcje projektowania i pomóc w odnowieniu projektów, informując o tym, gdzie dodać materiał i gdzie go zabrać. Oprócz pomagania w tworzeniu projektów o wyższej jakości, badania topologiczne pozwalają ocenić inne potencjalne metody produkcji.

SOLIDWORKS daje Ci dodatkowe narzędzia aby już na etapie projektowania osiągnąć założone cele

Dodanie narzędzi do symulacyjnych do zestawu narzędzi projektanta zapewnia szereg korzyści związanych z tworzeniem projektów o wysokiej jakości podczas wczesnego etapu projektowania. Rodzaje analiz, które projektanci potrzebują różnią się od tradycyjnych systemów FEA używanych przez inżynierów i analityków. Jak wspomniano wcześniej, podstawową zaletą dla narzędzi do symulacji projektów jest to, że są one zintegrowane bezpośrednio w środowisku modelowania projektanta.


Przejście na SOLIDWORKS, system do projektowania 3D CAD i włączenie oprogramowania SOLIDWORKS Simulation, Flow Simulation lub Plastics zapewni użytkownikom dostęp do niezbędnych narzędzi analitycznych. Stworzą one wirtualne stanowisko testowe i pozwolą czerpać korzyści z projektowania opartego na symulacji. 
W jednym oknie programu wirtualne stanowisko zapewnia szybki dostęp do dokładnych odpowiedzi na ważne pytania dotyczące masy, zachowania, wydajności i możliwości produkcyjnych projektów bez ponoszenia kosztów testów fizycznych.

Zintegrowane rozwiązania projektowe i analityczne dają wymierne korzyści. Poznaj referencje:

Russell Mineral Equipment – skrócenie czas projektowania maszyn z 3 miesięcy do 7 dni – przeczytaj
CAMLS  – skrócenie czasu opracowywania produktów o 30%, lepsza jakość i optymalizacja wydajności form produkcyjnych – przeczytaj
Technique – terminy realizacji skróciły się o 25-30% – przeczytaj
Paranthaman Exporters – skrócenie czasu projektowego o 50% – przeczytaj
Dran Engineers – wyższa wydajność i zmniejszenie zużycia materiału o 20%, zmniejszenie kosztów – przeczytaj
MACCS – ekspansja na nowe rynki dzięki rozwojowi w sektorze analiz i tworzenia wirtualnych prototypów – przeczytaj

Promocja SOLIDWORKS Simulation

Mniej znaczy więcej! Promocja w DPS Software

Konkurowanie na dzisiejszym rynku produkcyjnym wymaga od producentów zwiększania innowacyjności, automatyzacji i wydajność. Opracowywanie bardziej innowacyjnych, wydajnych produktów wymaga od wszystkich osób zaangażowanych w rozwój projektów większej ilości pracy – zwłaszcza od projektantów. Mogą oni sprostać wyzwaniu tworzenia projektów o wyższej jakości wykorzystując równolegle do projektowania narzędzia analityczne. 

Wiedząc jakie są potrzeby firm produkcyjnych oraz jakie wyzwania stoją przed nimi przygotowaliśmy pakiety oprogramowania SOLIDWORKS, które kosztują mniej, a jednocześnie dają więcej narzędzi inżynierskich. W ofercie DPS Software kupując teraz wybrane licencje oprogramowania SOLIDWORKS zaoszczędzisz do 6 000€!

Do wyboru masz następujące licencje:

SOLIDWORKS Simulation Standard
SOLIDWORKS Simulation Professional
SOLIDWORKS Simulation Premium
SOLIDWORKS Flow Simulation
SOLIDWORKS Plastics Standard
SOLIDWORKS Plastics Professional
SOLIDWORKS Plastics Premium

Promocja „Mniej znaczy więcej”

Wypełnij formularz kontaktowy dostępny poniżej
Uzyskaj ofertę od naszego przedstawiciela handlowego
Liczba licencji w promocji jest ograniczona
Oferta jest ważna od 11.02.2019 do 29.03.2019

Promocja dostępna wyłącznie w ofercie DPS Software i dotyczy produktów symulacyjnych z licencją dożywotnią z portfolio Dassault Systemes SOLIDWORKS.

Dołącz do klientów DPS Software, wielokrotnie nagradzanego dostawcy SOLIDWORKS!

DPS Software - nagradzany dostawca SOLIDWORKS


Jesteś zainteresowany zakupem licencji SOLIDWORKS Simulation? Potrzebujesz dodatkowych informacji o narzędziach analitycznych? Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +22 339 64 00.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami