pixel Najlepsze produkty w branży meblarskiej – ruszył konkurs “Diament Meblarstwa” - DPS Software

09 / 06 / 2017

DPS Software

Najlepsze produkty w branży meblarskiej – ruszył konkurs “Diament Meblarstwa”

Konkurs Diament Meblarstwa organizowany jest od 2006 roku. W ciągu tych lat stał się jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych konkursów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Jury, w którego skład wchodzą m.in. architekci, projektanci wnętrz, designerzy, przedstawiciele mediów, eksperci branżowi, przedstawiciele handlu i technolodzy produkcji, wyłania najlepsze produkty pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności i funkcjonalności.

Diament Meblarstwa cieszy się dużą popularnością w branży – do poprzedniej edycji konkursu zgłoszono 174 produkty. Dzięki wyróżnieniu w konkursie produkty z pewnością wyróżniają się na tle konkurencji, a kupujący może mieć pewność, że odznaczają się one wysoką jakością. Laureci konkursu mogą oznakować nagrodzony wyrób logo “Diament Meblarstwa”, potwierdzające oryginalność produktu i to, że został on nagrodzony przez branżowych ekspertów.

Produkty studia mebli Anegre były nagradzane w konkursie kilkukrotnie. W ostatniej edycji jury doceniło kuchnię „Discovery” w kategorii strefa kuchenna klasa premium.

Tegoroczna edycja konkursu, składająca się z pięciu etapów, ruszyła na początku czerwca. Produkty można zgłaszać do jednej z kilkunastu kategorii konkursowych do 16 października 2017r. Lista zwycięskich produktów zostanie opublikowana na stronie konkursowej 10 listopada. Pełny harmonogram konkursu jest dostępny tutaj.

Więcej informacji o konkursie jest dostępnych na stronie www.diamentmeblarstwa.pl.

Organizatorami konkursu są wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. i Meble.pl SA.

Do projektowania mebli coraz więcej firm używa nowoczesnego oprogramowania, np. SWOOD Design. Ten dodatek do oprogramowania SOLIDWORKS znacząco usprawnia projektowanie mebli w środowisku 3D i sprawia, że proces ten stanie się wyjątkowo prosty, a dokumentacja 2D czytelna i zawsze aktualna. Więcej o korzyściach płynących z korzystania ze SWOOD Design można dowiedzieć się tutaj.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami