pixel Odnów licencję SolidCAM - uzyskaj dożywotni rabat na przedłużenie subskrypcji - DPS Software

14 / 10 / 2022

DPS Software

Odnów licencję SolidCAM - uzyskaj dożywotni rabat na przedłużenie subskrypcji

Odnów subskrypcje SolidCAM

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i odnów subskrypcję oprogramowania SolidCAM do końca tego roku – bez opłaty wstecznej, na specjalnych, preferencyjnych warunkach.

SUBSKRYPCJA SOLIDCAM BEZ OPŁATY WSTECZNEJ

Zastanawiasz się nad odnowieniem subskrypcji oprogramowania SolidCAM? Trafiłeś na idealny moment! Tylko do końca roku, odnawiając licencję SolidCAM, unikniesz konieczności uiszczania opłaty wstecznej. Skorzystaj z preferencyjnych pakietów abonamentowych i otrzymaj dożywotni rabat na subskrypcję SolidCAM.

3-letni plan abonamentowy

 • Wybierz 3 letni plan abonamentowy i otrzymaj 25% rabatu na opłatę subskrypcyjną.

Subskrypcja odnawiana automatycznie

 • Wybierz subskrypcję odnawianą automatycznie co roku i uzyskaj dożywotni rabat na oprogramowanie SolidCAM.
   • Pierwszy rok – 15% rabatu
   • Drugi rok – 20% rabatu
   • Trzeci rok – 25% rabatu
   • Czwarty i każdy kolejny rok – 25% rabatu
    • Każdego roku możesz bez dodatkowych zobowiązań zrezygnować z subskrypcji. Powiadomienie o jej zbliżającym się końcu otrzymasz drogą mailową około 2 miesięcy przed terminem jej automatycznego odnowienia.
 • W przypadku pakietów lączonych SOLIDWORKS I SolidCAM, rabat dotyczy tylko oprogramowania SolidCAM.

POZNAJ OPROGRAMOWANIE SOLIDCAM

Jedną z największych zalet oprogramowania SolidCAM, jest jego pełna integracja z SOLIDWORKS. Dzięki niej, wszystkie operacje mogą być definiowane, obliczane i weryfikowane bez konieczności opuszczania okna SOLIDWORKS. W przypadku zmian na modelu 3D CAD, wszystkie operacje CAM zostaną zaktualizowane automatycznie.

 SOLIDCAM – NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Szkice, części i złożenia. Pełna integracja z SOLIDWORKS i praca w jednym oknie pozwolą Ci na szybkie i wygodne umieszczanie i definiowanie dodatkowych części i złożeń, które z powodzeniem użyjesz w symulacji obróbki. Niezawodna asocjatywność zapewni Ci automatyczną aktualizację ścieżek narzędzia po zmianie wymiarów przygotówki lub modelu docelowego.
iMachning 2D. Jedyny taki na rynku Kreator Technologii bazujący na wiedzy i doświadczeniu setek ekspertów z dziedziny CAM i CNC dobierze dla Ciebie optymalne parametry skrawania. Inteligentne ścieżki narzędzia płynnie, łagodnie dostosują się do obrabianej geometrii. Dzięki rewolucyjnej technologii iMachining zaoszczędzisz 70% czasu oraz niebywale wydłużysz okres trwałości narzędzia dzięki bezpiecznej pracy nawet w bardzo twardych materiałach.
iMachning 3D. Sprawdzone w praktyce algorytmy w iMachining 2D z powodzeniem wdrożono do nowego modułu na potrzeby wysokowydajnej obróbki zgrubnej 3D oraz resztek. Dzięki rewolucyjnej technologii iMachining zaoszczędzisz 70% czasu oraz niebywale wydłużysz okres trwałości narzędzia dzięki bezpiecznej pracy nawet w bardzo twardych materiałach. Dzięki połączeniu z modułem operacji wykańczających HSM uzyskasz pełne rozwiązanie w zakresie wytwarzania części 3D.
Frezowanie 2.5D. Wszystkie potrzebne strategie frezowania i wiercenia pozwolą Ci na szybkie i proste przygotowanie programu na obrabiarkę CNC. Dzięki automatycznej obróbce resztek sprawnie usuniesz naddatki pozostałe po operacji z użyciem dużego narzędzia. Cykle Toolbox przeznaczone do najczęściej występujących kształtów, cykle obróbcze z opcją parametryzacji, szablony, a także automatyczne wykrywanie cech modelu znacznie przyspieszą przygotowanie programu. Opcja 4-tej osi pozwoli Ci na frezowanie ortogonalne indeksowane oraz płynne (toczne).
Frezowanie 3D HSS. Strategie HSS pozwolą Ci na wygenerowanie łagodnych i efektywnych ścieżek narzędzia dla wytypowanych powierzchni 3D osiągając wysoką jakość wykończenia. Z powodzeniem utworzysz żądane połączenia ścieżek narzędzia bez konieczności definiowania czasochłonnych konstrukcji CAD. Pełna kontrola w zakresie wykrywania kolizji zapewni Ci bezpieczną pracę narzędzia i obrabiarki. Wszelkie granice, odstępy, powierzchnie chronione, strategie wycofania możesz zdefiniować wedle uznania.
Frezowanie 3D HSM. Połączenie wysokowydajnej obróbki zgrubnej HSR i wykańczającej HSM pozwoli Ci na zaprogramowanie kompletnej obróbki części 3D. Zoptymalizowane, płynne ścieżki narzędzia pozbawione ostrych ścięć oraz styczne, łagodne wejścia zapewniają bezpieczną pracę narzędzia oraz stwarzają idealne warunki do zastosowania wysokich posuwów. Unikniesz „frezowania w powietrzu” dzięki automatycznej eliminacji niepotrzebnych odcinków. Kąty nachylenia ostrza względem powierzchni oraz granice umożliwią Ci określenie zakresu pracy narzędzia.
Frezowanie wieloosiowe płynne. Dzięki zastosowaniu specjalnych strategii z łatwością zaprogramujesz frezowanie łopatek wirników, turbin, narzędzi skrawających, wykończenie kanałów, wiercenie wieloosiowe, a także obróbkę skomplikowanych stempli i matryc. Rozbudowana kontrola osi narzędzia pozwoli Ci na określenie kąta przechylenia i pochylenia. Łagodne, styczne wejścia w połączeniu z pełną kontrolą w zakresie wykrywania kolizji zagwarantują Ci bezpieczną pracę narzędzia i obrabiarki.
Toczenie z frezowaniem. SolidCAM dostarczy Ci pełne wsparcie dla programowania centrów tokarskich z napędzanymi narzędziami. Z łatwością zaprogramujesz przechwyt oraz obróbkę synchroniczną. Automatyczne generowanie obwiedni pozwoli Ci na szybkie zaprogramowanie toczenia nawet dla bardzo rozbudowanych części. Pełna kontrola kolizji w symulacji maszynowej uwzględniająca wszystkie komponenty maszyny zapewni Ci bezpieczeństwo pracy narzędzia i maszyny.
Sonda pomiarowa. Moduł ten pozwoli Ci na niezwykle proste i elastyczne programowanie cykli pomiarowych w celu sprawdzenia zgodności wymiarowej zarówno części jak i narzędzi pomiędzy wybranymi zabiegami obróbkowymi. Geometria i baza są definiowane na takiej samej zasadzie jak w operacjach z zakresu frezowania 2.5D. Bezpieczną pracę sondy pomiarowej zapewni Ci niezawodna symulacja monitorująca każdy jej ruch.
Kod G i Symulacja Maszynowa. Weryfikacja operacji CNC – SolidCAM zawiera wbudowany moduł symulacji pozwalający kontrolować operacje obróbcze przed wygenerowaniem kodu G i uruchomieniem go na maszynie CNC. Pełna symulacja maszynowa – definiowanie narzędzi w celu lepszego odwzorowania symulacji. Po ustawieniu zyskujesz wykrywanie kolizji, co jest szczególnie przydatne przy operacjach 4 i 5 osiowych – płynnych i indeksowanych.

SKONTAKTUJ SIĘ ABY ODNOWIĆ SUBSKRYPCJĘ

solidcam15

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami