pixel Prestiżowe nagrody od SOLIDWORKS Corporation dla grupy DPS Software - DPS Software

24 / 02 / 2017

DPS Software

Prestiżowe nagrody od SOLIDWORKS Corporation dla grupy DPS Software

Z SOLIDWORKS World 2017, największego na świecie spotkania użytkowników SOLIDWORKS, zespół DPS Software po raz kolejny wrócił z prestiżowymi wyróżnieniami. Józef Skoworodko, dyrektor ds. kluczowych klientów i partnerów, zdobył wyróżnienie 500 Club Award, przyznawane indywidualnie za dostarczenie do klientów minimum 500 licencji oprogramowania SOLIDWORKS. Józef Skoworodko takich licencji dostarczył już ponad 700. – Doradzanie w rozwoju firm i możliwość współuczestniczenia w projektowaniu lepszych produktów przy użyciu oprogramowania SOLIDWORKS jest pasjonującym zajęciem. Istotną kwestią jest też właściwe wdrożenie oprogramowania i opieka powdrożeniowa doświadczonego zespołu, a to niewątpliwie jest atutem firmy DPS Software. – mówi.

To nie jedyna nagroda, z jaką Józef Skoworodko wrócił z SOLIDWORKS World 2017. Za wyniki sprzedażowe w 2016 roku uplasował się on na czwartym miejscu w rankingu sprzedawców w Europie Środkowo-Wschodniej (region ACH+).

Statuetka została też przyznana firmie – całość produktów dostarczonych przez DPS Software w ponad stu procentach spełniła cele postawione przez firmę SOLIDWORKS na rok 2016 w zakresie produktów komercyjnych. Uznanie zostało potwierdzone przyznaniem nagrody 100% Club.

To nie wszystko. – Po raz kolejny zostaliśmy również docenieni za naszą działalność na polu edukacji. Od 20 lat DPS Software nawiązuje partnerskie relacje ze szkołami, uczelniami i ośrodkami badawczymi. Dzięki temu zostaliśmy nagrodzeni statuetką Customer Partnership Award – Education / Research – mówi Adrian Czapla z działu edukacji. DPS Software  wspiera uczniów i studentów w nauce i poszerzaniu swojej wiedzy, dostarczając oprogramowania CAD/CAD/PDM/PLM do uczelni wyższych, jednostek badawczych i szkół. Łącznie to ponad 100 instytucji. DPS Software współpracuje też z ponad 40 kołami naukowymi.

Nie tylko polski zespół grupy DPS Software został doceniony przez SOLIDWORKS. Cała grupa kapitałowa DPS Software GmbH,  w skład której wchodzi DPS Software Polska, wróciła z SOLIDWORKS World 2017 z pokaźną liczbą statuetek.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami