pixel Przyspiesz proces projektowania w SOLIDWORKS wykorzystując bibliotekę 3D ContentCentral - DPS Software

22 / 12 / 2020

DPS Software

Przyspiesz proces projektowania w SOLIDWORKS wykorzystując bibliotekę 3D ContentCentral

3D ContentCentral to bezpłatna usługa, która oszczędza czas oraz zwiększa dokładności i efektywności projektowania poprzez włączenie do procesu tworzenia produktów certyfikowanych przez dostawcę modeli CAD, elementów biblioteki SOLIDWORKS oraz makr.

3D ContentCentral pozwala firmom skoncentrować się na swoich projektach, umożliwiając użytkownikom zlokalizowanie i pobranie modeli CAD, bloków 2D, biblioteki komponentów i makr do swojego środowiska pracy, zamiast poświęcać czas na ich tworzenie od nowa.

Ponad 7 milionów użytkowników/współtwórców i ponad tysiąc dostawców dostarcza użytkownikom SOLIDWORKS miliony komponentów, które można natychmiast pobrać i wstawić do swoich projektów.

Prawdziwe części mogą być włączone do procesu projektowania już na wczesnym etapie. Użytkownicy SOLIDWORKS korzystają z 3D ContentCentral w celu znalezienia dokładnej części i dostawcy, którego potrzebują, aby upewnić się, że dany element pasuje do projektu.

3D ContentCentral

Dostępne makra automatyzują wiele zadań SOLIDWORKS, a dostępne elementy z biblioteki komponentów, np. takich firm jak ITEM, Bosch RexrothIGUS, mogą być zastosowane w projektach, aby wyeliminować czas potrzebny do stworzenia geometrii wielokrotnego użytku od zera. Biblioteka oferuje także profile hutnicze w różnych normach np. DIN, ANSI, BSI, GB, JIS.

Biblioteka komponentów SOLIDWORKS - 3D ContentCentral

3D ContentCentral umożliwia wyszukiwanie według nazwy, numeru części i właściwości. Można filtrować wyniki według dostawców, lokalizacji, kategorii i tagów, liczby pobrań i ocen, aby znaleźć właściwy model CAD. Za pomocą osadzonej na www aplikacji eDrawings można dany komponent podejrzeć w przeglądarce przed jego pobraniem. Dodatkowo komponenty posiadają konfigurację rozmiarów.

3D ContentCentral Supplier Services

3D ContentCentral Supplier Services oferuje producentom i dostawcom komponentów możliwość udostępnienia swoich części użytkownikom 3D ContentCentral. W ten sposób można dotrzeć do nowych klientów i pozyskać nowe zamówienia na swoje produkty. Aby zacząć publikować własne modele 3D CAD należy przejść na stronę i www.3dcontentcentralsupplierbenefits.com skontaktować się z operatorem biblioteki. Platforma oferuje też płatne usługi takie jak: pozyskiwanie kontaktów sprzedażowych, reklamowanie swoich produktów, dostosowywanie i publikowanie biblioteki na własnej stronie www oraz możliwość składania zapytań ofertowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami