pixel SOLIDWORKS pomógł designerskiej firmie zdobyć nagrodę brytyjskiej królowej - DPS Software

17 / 11 / 2017

DPS Software

SOLIDWORKS pomógł designerskiej firmie zdobyć nagrodę brytyjskiej królowej

Brytyjska firma zajmująca się projektowaniem przedmiotów domowego użytku zdobyła prestiżową Nagrodę Królowej za przedsiębiorczość – z niewielką pomocą SOLIDWORKS.

Nagroda Królowej to najwyższe oficjalne wyróżnienie dla brytyjskich firm. Każdego roku nagrody otrzymują firmy w jednej z trzech kategorii: handel międzynarodowy, innowacje i zrównoważony rozwój. Joseph Joseph został wyróżniony w pierwszej kategorii.

Firma projektuje przedmioty domowego użytku – od sztućców i cedzaków po szczoteczki do zębów. To, co definiuje te produkty, to innowacja. Joseph Joseph przygląda się przedmiotom, które używamy na co dzień i znajduje sposoby, by były bardziej funkcjonalne, sprytniejsze i łatwiejsze w użyciu.

Projektowanie przedmiotów w SOLIDWORKS

Innowacja jest podstawą wszystkiego, co robimy w Joseph Joseph, dlatego naszym celem jest identyfikowanie codziennych problemów i rozwiązywanie ich poprzez projektowanie funkcjonalnych rozwiązań.” – to motto Joseph Joseph. Firmę założyli w 2003 roku bracia bliźniacy. Z małej, rodzinnej firmy stali się odnoszącą sukcesy, rozpoznawalną na świecie marką z biurami we Francji, USA i Japonii. Dziś jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Wielkiej Brytanii, która wprowadza na rynek około 70 nowych produktów rocznie w 104 krajach.

Joseph Joseph używa SOLIDWORKS od 2010 roku. Oprogramowanie jest wykorzystywane na wielu etapach – począwszy od rozwoju koncepcji aż po pliki produkcyjne. SOLIDWORKS to silnik, który pomaga projektować, prototypować i produkować innowacyjne przedmioty codziennego użytku.

Więcej filmów prezentujących produkty Joseph Joseph jest dostępnych na oficjalnym kanale firmy na YouTube.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami