pixel SOLIDWORKS World 2018 – poznaj datę oraz gości specjalnych konferencji - DPS Software

16 / 01 / 2018

DPS Software

SOLIDWORKS World 2018 – poznaj datę oraz gości specjalnych konferencji

Celem SOLIDWORKS World 2018 zawsze było inspirowanie uczestników, aby mogli zdobyć wiedzę i nowe umiejętności podczas wydarzenia i wykorzystywać je do tworzenia prawdziwie innowacyjnych projektów. Jednym ze sposobów jest zapewnienie szerokich możliwości kontaktu i dzielenia się wskazówkami i poradami z udziałem ponad pięciu tysięcy użytkowników. Konferencji towarzyszy Pawilon Partner, w którym można zobaczyć najnowsze technologie, które dodatkowo wykorzystują moc rozwiązań SOLIDWORKS. Praktyczne, przełomowe sesje technologiczne mogą również dostarczyć nowych umiejętności i najlepszych praktyk użytkownikom SOLIDWORKS.

Każdy dzień rozpoczyna się od ogólnych prezentacji, które zapewnią świeże spojrzenie na przyszłość w dziedzinie nauki, inżynierii i technologii. W programie specjalnym dwudziestej jubileuszowej konferencji SOLIDWORKS World 2018 znajduje się lista wizjonerów z branży robotyki, lotnictwa, akademii i rozrywki. W końcu wydarzenie odbywa się w Los Angeles, więc dlaczego nie zobaczyć, jak design stał się integralną częścią tworzenia rozrywki, która zachwyca i pobudza zmysły.

SOLIDWORKS World 2018 odbędzie się w Los Angeles, w Kalifornii, 4-7 lutego 

Goście Specjalni SOLIDWORKS World 2018:

  • Brent Bushnell –  Two Bit Circus dyrektor generalny, jednej z najciekawszych firm rozrywkowych na świecie. Firma tworzy mikro-parki rozrywki, platformy dla NFL i NBA do kręcenia wideo 360,.
  • Neri Oxman – architekt, projektant, wynalazca, laureatka nagrody “Najbardziej kreatywni ludzie” FASTCOMPANY. Neri ma niekończącą się misję rozwijania i stosowania zasad projektowania zainspirowanych lub zaprojektowanych przez naturę.
  • Joe Hiura i Robert Andrew Johnson – Hollywood Art Directors i Set Designers, Joe i Robert pracowali w oscarowych produkcjach m.in. dla Avatara. Joe był twórcą najbardziej batalistycznego batmobilu w jednym z filmów o Batmanie. Opowiedzą o wykorzystaniu SOLIDWORKS do tworzenia współczesnych filmów science fiction i filmów o superbohaterach, takich jak Batman czy Superman.
  • Kyoungchul Kong – jest profesorem inżynierii mechanicznej na Uniwersytecie Sogang, a także dyrektorem generalnym i założycielem SG Robotics. W SOLIDWORKS World 2018 zaprezentuje swoją najnowszą pracę, ANGELEGS – poręczny system robota, który pomaga osobom, których zdolność chodzenia jest poważnie upośledzona.

 • Michael Jagemann –  Mike jest kierownikiem produkcji XB-1 Boom, pierwszego niezależnie opracowanego naddźwiękowego odrzutowca i najszybszego cywilnego samolotu historii. 

Dowiedz się więcej o konferencji SOLIDWORKS World 2018 na oficjalnej stronie solidworks.com/sww

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami