pixel W dniach 4-6 października zapraszamy do Sosnowca na Targi Toolex - sprawdź numer naszego stoiska - DPS Software

28 / 09 / 2016

DPS Software

W dniach 4-6 października zapraszamy do Sosnowca na Targi Toolex - sprawdź numer naszego stoiska

Zapraszamy do udziału w targach TOOLEX 2016. Najdynamiczniej rozwijające się i największe, jesienne wydarzenie dla branży obrabiarek, narzędzi i technologii obróbki w Polsce, które ponownie odbędzie się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia, w Sosnowcu w dniach 4-6 października 2016 roku.

Podczas tegorocznych Targów jest specjalna STREFA EDUKACYJNA, której celem jest wsparcie transferu wiedzy i rozwój istniejących sieci współpracy pomiędzy sferą szkoleniową obecnych i przyszłych pracowników oraz firm, zajmujących się przemysłem z branży obróbki.

sosnowiec-toolex-2016-oprogramowanie-cad-cam

Kolejną strefą są USŁUGI 3D, to propozycja dla firm świadczących szeroko pojęte usługi 3D, w tym w szczególności związanych z drukiem 3D, czyli technologią przyrostowego wytwarzania przedmiotów (m,in.: drukarki 3D i ich części, skanery 3D, filamenty, oprogramowanie). Tutaj DPS Software zaprezentuje oprogramowanie SOLIDWORKS do projektowania 3D CAD.

Oprogramowanie CAD/CAM dla Twojego parku maszyn CNC – Sosnowiec TOOLEX 2016

Dodatkowo na Stoisku 583 w Hali B będzie można zapoznać się z oprogramowaniem CAM dedykowanym dla maszyn sterowanych numerycznie. Alphacam, SOLIDCAM czy Surfcam to systemy CAM w ofercie DPS Software.

Warto odwiedzić nasze stoisko. Pośród osób, które przyjdą i zostawią swoje wizytówki rozlosujemy 5 dwuosobowych wejściówek na XV Konferencję Nowoczesnych Technologii DPS Forum 2016

DPS Forum 2016 odbędzie się w środę, 26 października na Stadionie PGE Narodowym. Więcej informacji o wydarzeniu, program konferencji i formularz rejestracyjny są dostępne pod adresem www.dpsforum.pl

Sosnowiec Toolex 2016 - największe, jesienne wydarzenie dla branży obrabiarek, narzędzi i technologii obróbki w Polsce. Oprogramowanie CAD/CAM dla firm.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami