pixel MITCalc wspomaga projektowania w SOLIDWORKS | DPS

MITcalc

MITCalc - wspomaganie procesu projektowania

O programie

MITCalc jest wielojęzycznym zestawem dedykowanym do mechanicznych, przemysłowych i technicznych obliczeń wykorzystywanym w codziennych zadaniach zawodowych inżynierów i konstruktorów. Bez potrzeby eksperckiej wiedzy użytkownicy mogą w pewny, dokładny i przede wszystkim szybki sposób zrealizować projektowanie komponentów, otrzymać wynik oraz rozwiązać problem techniczny.

Nieograniczone możliwości

MITCalc obejmuje wspomniany proces projektowania jak i weryfikację komponentów typu: zęby, pasy, przekładnie pasowe, belki, wałki, połączenia śrubowe, połączenia wałkowe i wiele innych. Do dyspozycji jest wiele materiałów, tabel porównawczych, tablic decyzyjnych oraz system zarządzania ukończonymi zadaniami. Obliczenia są realizowane w anglosaskim, bądź metrycznym systemie miar i wag i przedstawiane zgodnie z normami ANSI, ISO, DIN, BS, CSN bądź japońskim standardem.

Elastyczność

MITcalc to otwarty system zaprojektowany w programie Microsoft Excel, który umożliwia zaawansowaną modyfikacje i wprowadzanie rozszerzeń bez żadnych umiejętności programowania. MITcalc wyposażono w łączenie obliczeń, co jest ewenementem w rozwoju aplikacji obliczeniowych dostosowanych do potrzeb użytkownika.

Nie tylko SOLIDWORKS

Wysokiej klasy integracja z systemami do wspomagania projektowania 2D (AutoCAD, AutoCAD LT, IntelliCAD, Ashlar Grafit TurboCAD) oraz 3D (SOLIDWORKS, Autodesk Inventor) zapewnia tworzenie odpowiednich szkiców bądź modeli 3D w przeciągu kilku sekund.

Zapytaj o oferte

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Maciej Karlic

Dyrektor ds. Sprzedaży

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami