Nakieruj swój biznes

Ewolucja SOLIDWORKS, czyli 3DEXPERIENCE!

Większość naszych klientów kojarzy nas jako dostawców flagowego rozwiązania do projektowania 3D CAD SOLIDWORKS. Platforma chmurowa 3DEXPERIENCE nie wypiera go ani nie zmienia, a raczej obudowuje szeregiem zintegrowanych narzędzi dostępnych z jednego interfejsu. Analizy inżynierskie, projektowanie, zarządzanie cyklem życia produktu oraz rozwiązania do wytwarzania znacznie wykraczające poza możliwości dodatków SOLIDWORKS przy pełnym zapewnieniu bezpieczeństwa Twoich danych. To kolejny krok naprzód pozwalający wznieść się na nowy poziom innowacyjności. Ewolucja, a nie rewolucja – przekonaj się sam!

Projektowanie

3DEXPERIENCE SOLIDWORKS to ewolucja sprawdzonego SOLIDWORKS 3D CAD, łącząca lokalne instalacje z chmurą, co umożliwia nowe poziomy elastyczności, bezpieczeństwa danych i dostępu do zaawansowanych narzędzi projektowych.

Symulacje

Dostęp do symulacji łatwy jak nigdy przedtem! Odkryj korzyści płynące z cyfrowej weryfikacji produktu oraz przejścia z projektowania iteracyjnego na numeryczne!

Zarządzanie

3DEXPERIENCE to rewolucyjna platforma, łącząca nieustrukturyzowaną współpracę z ustrukturyzowanym zarządzaniem, co umożliwia pełny cykl życia produktu w jednym miejscu. To nowoczesne podejście, które wspiera innowacje i efektywność projektowania.

Produkcja

3DEXPERIENCE DELMIA to rozwiązanie, które rewolucjonizuje produkcję, umożliwiając firmom optymalizację procesów produkcyjnych, programowanie robotów i tworzenie wirtualnych bliźniaków fabryk, wszystko to w oparciu o dane i współpracę zespołową.

Marketing

Rozwiązania 3DEXPERIENCE do tworzenia treści marketingowych pozwalają na tworzenie wysokiej jakości materiałów marketingowych w chmurze, na dowolnym urządzeniu i o każdej porze. Dzięki możliwości tworzenia fotorealistycznych treści marketingowych wcześniej w cyklu rozwoju produktu, możesz dać swoim potencjalnym klientom, klientom i partnerom możliwość wizualizacji twojego produktu, zanim zostanie wyprodukowany, budując ekscytację na rynku.