Simulation RoadShow 2023

Darmowa konsultacja analityczna w Twojej firmie

W drodze do Twojego sukcesu

Ponad 7500 inżynierów pracuje na co dzień w dostarczonych przez nas systemach, a kolejne 30000 inżynierów zostało przez nas wyszkolonych. Są to specjaliści reprezentujący różne branże, z której każda charakteryzuje się właściwymi dla siebie niszowymi zagadnieniami związanymi z analizami wytrzymałościowymi lub przepływowymi.

W świetle nadchodzących świąt, chcielibyśmy wręczyć Państwu prezent w postaci darmowego doradztwa inżynierskiego. Pragniemy porozmawiać z Państwem w Waszych firmach na temat projektowanych konstrukcji oraz obrania najlepszych dróg w obliczu wyzwań z jakimi zmagają się Państwo w swojej pracy zawodowej.

Spotkajmy się na żywo!

Najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia

Kliknij symbol „+” aby rozwinąć

  • Jak to działa?

    Bardzo prosto! Wystarczy wybrać komfortowy dzień na naszą wizytę oraz krótko opisać czym się Państwo na co dzień zajmują oraz z jakimi problemami zmagacie się w swojej pracy zawodowej. Bazując na wylistowanych potrzebach, na stacjonarną wizytę dobierzemy odpowiednią osobę z naszego działu technicznego. Jeżeli woleliby Państwo spotkać się online, również jest taka możliwość! Wystarczy na dole w formularzu zaznaczyć pole „spotkanie online”.

  • Jak długo trwa spotkanie?

    Jeśli potrzeba, na tyle długo ażeby mogli Państwo zadać wszystkie nurtujące pytania. Typowo jednak wizyta konsultacyjna zawiera się w przedziale czasowym pomiędzy 90 min, a 180 min. Wszystko zależy od zakresu problematyki oraz złożoności omawianej fizyki.

  • Kto powinien być obecny na spotkaniu?

    Będzie nam miło, jeżeli wraz z technicznym zespołem inżynierów będą obecni na spotkaniu kierownicy/dyrektorzy zarządzający. Prócz aspektów stricte technicznych będziemy mogli również omówić kwestie operacyjne związane z usprawnieniem pracy w firmie jak i zagadnienia biznesowe.

Weź udział w wydarzeniu

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu wybierz wolny termin w kalendarzu poniżej (pola oznaczone tym kolorem), a następnie uzupełnij formularz , który ułatwi nam skontaktowanie się z Tobą w celu doprecyzowania szczegółów dotyczących spotkania.

 

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar
-
Dostępne
 
-
Zarezerwowano
 
-
Oczekujące

Do zobaczenia na żywo,

Zespół CAE DPS Software

 
Rafał Szypulski
CAE Team Leader
rszypulski@dps-software.pl
603 101 707
 
Tomasz Jęczarek
Kierownik ds. Rozwoju
Produktów 3DEXPERIENCE
tjeczarek@dps-software.pl
605 222 134
 
Maciej Zwierzyński
Inżynier Oprogramowania CFD
mzwierzynski@dps-software.pl
605 222 543