pixel

Zaoszczędź do 8 000 eurona rozwiązaniach symulacyjnych

Potrzebujesz rozwiązania, które wesprze i przyśpieszy proces wprowadzania produktu na rynek? Posiadasz już rozwiązanie analityczne, ale nie spełnia ono Twoich oczekiwań? Poznaj portfolio rozwiązań do analiz strukturalnych dostępne z rabatem do 8 000 euro dla nowych i obecnych klientów SOLIDWORKS!

Co zawiera portfolio produktów do analizy strukturalnej?

W ramach analizy strukturalnej otrzymujesz kompletny zestaw narzędzi, które pozwolą Ci na ocenę właściwości konstrukcyjnych produktów w bardzo szerokim zakresie warunków obciążenia. Rozwiązania pozwala na przeprowadzenie szeregu symulacji inżynierskich: od prostej analizy liniowej pojedynczego komponentu aż po pełną symulację całego złożenia wraz ze stycznością i innymi nieliniowościami – wybierz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb

Wybierz rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb

Wybierz rozwiązanie, które najlepiej wpisuje się w Twoje oczekiwania – otrzymaj ofertę lub bezpłatną konsultację z naszym działem technicznym.

Structural Mechanics Engineer

Rozwiązanie pozwalające na przeprowadzanie analizy strukturalnej takiej jak: analiza statyczna lub quasi statyczna, częstotliwości, wyboczenia, które oparte są na trybach dynamicznych stanów ustalonych lub nieustalonych a także reakcjach losowych, rozwiązanie pozwala również na przeprowadzanie analiz nieliniowych dynamicznych, analizy termiczne lub sekwencyjne analizy naprężeń. Dzięki rozwiązaniu możesz także tworzyć zaawansowane siatki z możliwością automatycznego tworzenie, zarządzanie modelem, definiowania scenariusza, realizacji, wizualizacji oraz generowania raportów.

Structural Performance Engineer

Rozwiązanie dedykowane inżynierom i projektantom, których zadaniem jest prowadzenie analiz liniowych i nieliniowych produktu w warunkach statycznych, termicznych, częstotliwościowych, nieprężeniach termicznych liniowych warunkach dynamicznych oraz quasi statycznych.

Durability Performance Engineer

Pozwala na wykonanie zaawansowanych , wydajnych a przed wszystkim intuicyjnych analiz strukturalnych, takich jak symulacja zmęczenia materiałów pozwalająca na dokładne określenie przewidywanego zmęczenia, tak aby zapewni
jak największą trwałość produktu i zmniejszyć do minimum konieczność przeprowadzania testów fizycznych. Rozwiązania pozwala na pracę na wieloetapowych scenariuszach strukturalnych tak aby osiągnąć jak najwyższą wydajność i jakość produktu na etapie jego projektowania. Oprogramowanie pozwala na uruchomienie zaawansowanych wizualizacji wyników, zwłaszcza w przypadku bardzo dużych modeli.

Durability and Mechanics Engineer

Analiza pozwalająca na przeprowadzenie wieloetapowych scenariuszy rozwoju konstrukcji, które są oparte o solver obliczeniowy Abaqus. Pozwala to na kompleksową ocenę wydajności badanego produktu, która obejmuje: właściwości statyczne, częstotliwość, parametry termiczne, wyboczenia, zależności dynamiczne ukryte/jawne oraz dynamikę liniową Dzięki możliwości jakie daje symulacja zmęczenia materiałów, możesz dokładnie przewidzieć określone zmęczenie i zapewnić trwałość złożonych produktów technicznych – co umożliwi uniknięcie opóźnień w procesie projektowania i zmniejszy do minimum liczbę testów fizycznych.

ABAQUS

Narzędzie przeznaczone do przeprowadzania rozbudowanych i zaawansowanych analiz strukturalnych. Możliwość przeprowadzania realistycznych symulacji pozwala zmniejszyć zależność od testów fizycznych, zmniejszyć masę części lub ocenić użycie alternatywnych materiałów jeszcze w fazie projektowania produktu, bez konieczności wytwarzania prototypów.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Dostęp do rozwiązania Abaqus, które wyróżnia się szybkością i skalowalnością co znacznie skraca czas obliczeń

Rabat do 8 000 euro na zakup oprogramowania

Nie obciążasz swojego komputera – rozwiązania są dostępne w chmurze, dzięki czemu nie ma obawy, że Twój komputer nie poradzi sobie przy przeprowadzaniu nawet najbardziej skomplikowanych obliczeń

Asocjatywny interfejs pozwala na znalezienie odpowiedzi na scenariusze typu what-if w minimalnym czasie

Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszam do kontaktu

Tomasz
Jęczarek

    Umów konsultację techniczną