pixel Szkolenia - DPS Software

Szkolenia

Oferta szkoleniowa

Centrum szkoleniowe DPS Software

Centrum Szkoleniowe DPS Software może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w kształceniu pracowników firm, osób prywatnych, kadry akademickiej oraz studentów z całego kraju. Dbamy o wysoki standard oraz komfortowe warunki prowadzenia szkoleń, dlatego nasi trenerzy posiadają najwyższy stopień certyfikacji autoryzowany przez SOLIDWORKS CORP. Każda sala szkoleniowa jest klimatyzowana oraz wyposażona w dedykowane stacje robocze, a naszym kursantom zapewniamy materiały szkoleniowe, lunch i niezapomnianą atmosferę. Nasze Centrum Szkoleniowe uzyskało Certyfikat SOLIDWORKS: „Certificate Training and Support Provider”.

Zapytaj o oferte

Szkolenia

Oferta szkoleniowa

Rodzaje prowadzonych kursów

SOLIDWORKS CAD

Szczegóły

SOLIDWORKS CAE I PDM

Szczegóły

SOLIDCAM

Szczegóły

ALPHACAM

Szczegóły

SOLIDWORKS CAM

Szczegóły

DraftSight

Szczegóły

4-DNIOWE SZKOLENIA SOLIDWORKS

Skorzystaj z oferty weekendowej, aby w ciągu 4 dni przygotować się do certyfikacji CSWA lub CSWP.

Skontaktuj się z nami

3-DNIOWE SZKOLENIA SOLIDWORKS

Szkolenie realizowane na Twojej uczelni, które jest zakończone międzynarodowym certyfikatem SOLIDWORKS.

Skontaktuj się z nami

CERTYFIKACJA MIĘDZYNARODOWA

Jako autoryzowane Centrum Szkoleniowe SOLIDWORKS, jesteśmy uprawnieni do przeprowadzenia międzynarodowej certyfikacji.

Skontaktuj się z nami

SZKOLENIA DEDYKOWANE

Szkolenia te organizujemy na indywidualne zamówienie klienta – ich termin, długość i zakres są dostosowywane do preferencji zamawiającego.

Skontaktuj się z nami

SZKOLENIA DOFINANSOWANE Z URZĘDU PRACY

DPS Software w 2008 roku zostało wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych pod nr: 2.14/00218/2008 i współpracuje z Powiatowymi Urzędzami Pracy organizując dofinansowane szkolenia.

Skontaktuj się z nami

TWOJA OFERTA

Nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia dla siebie? Skontaktuj się z nami, a my stworzymy ofertę specjalnie pod Twoje preferencje!

Skontaktuj się z nami

Niezbędne dokumenty

W trosce o jak najwyższą jakość prowadzonych szkoleń, prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami. Poza regulaminem, w udostępnionych plikach znajdą Państwo formularz reklamacyjny szkoleń.

Szkolenia - najczęściej zadawane pytania

1. Czy DPS Software jest certyfikowanym centrum szkoleniowym?

Tak. Wszystkie nasze kursy są oficjalnie autoryzowane przez Dassault Systems SOLIDWORKS Corporation i przeprowadzane przez certyfikowanych trenerów.

2. Co muszę zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu?

Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie do DPS Software poprawnie wypełnionego „Formularza zgłoszeniowego” pocztą elektroniczną na jeden z poniższych adresów e-mail:

 • szkolenia@dps-software.pl
 • agrabowska@dps-software.pl

3. Co powinien zawierać formularz zgłoszeniowy?

Formularz zgłoszeniowy zawiera: koszt szkolenia, nazwę kursu, termin, harmonogram szkolenia oraz miejsce szkolenia.

4. Co należy ze sobą zabrać na szkolenie?

Jedynie pozytywne nastawienie i uśmiech. Nasze Centra Szkoleniowe zapewniają: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, dedykowane stacje robocze HP dla każdego z kursantów na czas szkolenia, ciepły posiłek oraz przerwy kawowe (kawa, herbata, ciastka itd.).

5. Jak liczne są grupy szkoleniowe?

Tworzymy grupy maksymalnie do 8 osób. Dzięki temu trenerzy zwracają uwagę na indywidualne potrzeby każdego z kursantów.

6. Czy możliwe jest przeprowadzenie szkolenia w siedzibie naszej firmy, jeśli nie mamy wystarczającej ilości lub jakości sprzętu?

Tak. Organizujemy szkolenia dla firm, w Państwa siedzibach. Istnieje możliwość wykorzystania naszego sprzętu lub tego dostępnego w firmie.

7. W jakich godzinach realizowane są szkolenia?

Szkolenia realizowane są wg. harmonogramu, tj. w godzinach 9-16.

8. Co obejmuje cena za szkolenie?

Cena szkolenia obejmuje:

 • Udział w szkoleniu realizowanym w języku polskim, prowadzonym przez certyfikowanych trenerów DPS Software
 • Materiały szkoleniowe
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • Dedykowane stacje robocze HP, udostępnione dla każdego z kursantów na czas szkolenia
 • lunch oraz przerwy kawowe (kawa, herbata, ciastka itd.)

9. Na jaki numer konta i kiedy należy dokonać opłaty za kurs?

Wpłaty za szkolenie należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska S.A. , DPS Software Sp. z o.o. 02-676 Warszawa ul. Postępu 6 o numerze 81 1750 0009 0000 0000 2200 6967 najpóźniej na 7 dni przed datą pierwszych zajęć. DPS Software zastrzega sobie prawo rozwiązania umowy w przypadku jeżeli odpłatność za szkolenie nie zostanie zaksięgowana na rachunku bankowym DPS Software w powyższym terminie.

10. Kiedy mogę zrezygnować z kursu?

Rezygnacja uczestnika z udziału w szkoleniu na 7 lub więcej dni przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia nie pociąga za sobą żadnych obciążeń finansowych, pod warunkiem przesłania formalnej rezygnacji z udziału w szkoleniu faxem lub pocztą elektroniczną. Istnieje również możliwość zmiany uczestnika szkolenia.

11. Co jeśli pozostało mniej niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia, a ja chce z niego zrezygnować?

W przypadku zgłoszenia rezygnacji na mniej niż 7 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia, DPS Software zachowuje prawo do pełnego wynagrodzenia, tak jak za należycie wykonane szkolenie. Wcześniej wpłacone kwoty nie podlegają w tej sytuacji zwrotowi. Zamawiający zgłaszający Uczestników szkolenia ma prawo zmieniać osoby delegowane na szkolenie, aż do chwili jego rozpoczęcia. Zmiana powinna nastąpić w takiej samej formie, jak zgłoszenie.

12. Czy organizator może zmienić termin/odwołać szkolenie?

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia. W przypadku odwołania szkolenia wpłacona przez uczestnika kwota zostanie zwrócona w całości w ciągu 7 dni od daty powiadomienia o odwołaniu, lub niezwłocznie po otrzymaniu przez DPS Software podpisanej korekty faktury VAT. Strony mogą również uzgodnić, że wpłacona kwota zostanie zaliczona na poczet zapłaty za udział uczestnika w szkoleniu w innym terminie.

13. Jaki jest termin ważności zakupionych szkoleń?

Od momentu wpłynięcia zamówienia do Działu Szkoleń jest dokładnie 12 miesięcy na wykorzystanie ich, w którymkolwiek z centrów szkoleniowych.

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Anna Grabowska

Koordynator ds. szkoleń

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu!

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami