pixel PMDesk zarządzanie projektami - opis, licencje | DPS

PMDesk

PMDESK – oprogramowanie do zarządzania projektami

O programie

System usprawnia zarządzanie projektami, harmonogramowanie projektów, śledzenie postępów prac oraz kontrolę nad dostępnością zasobów. PMDesk wspomaga cały proces realizacji projektu od pomysłu, poprzez konstrukcję, technologię, produkcję, aż do wycofania wyrobu z produkcji. Usprawnia także komunikację pomiędzy działami w firmie, zaangażowanymi w pracę nad projektem.

PMDesk - korzyści

Ewidencja prowadzonych projektów

Łatwa kontrola nad statusem projektów dzięki, liście projektów wraz ze statusami oraz wyświetlanie wszystkich projektów i zadań w formie wykresu Gantta. Automatyczne tworzenie historii projektu oraz możliwość tworzenia raportów.

Harmonogramowanie projektów

Tworzenie harmonogramów w formie wykresów Gantta. Definiowanie zadań w trybie graficznym z automatycznym sprawdzaniem zajętości zasobów w innych projektach.

Monitorowanie zajętości zasobów

Automatyczne informowanie o konfliktach zajętości zasobów. Wyświetlanie zajętości zasobów w wybranym przedziale czasu.

Indywidualna lista zadań dla każdego pracownika

Łatwe łączenie danych z systemu SOLIDWORKS PDM z przydzielanymi zadaniami. Możliwość podłączania plików CAD do zadań

Tworzenie snapshotów

System pozwala na zapis do archiwum stanu projektu na dany dzień. Dzięki takiej funkcjonalności można porównywać zaplanowany harmonogram projektu do stanu rzeczywistego.

Integracja z systemami ERP i CRM

PMDesk pozwala na wymianę danych odnośnie danych projektów z systemami klasy ERP oraz pobieranie danych odnośnie klientów z systemów CRM. Dane są pobierane on-line, dzięki czemu są one zawsze aktualne.

Integracja z SOLIDWORKS CAD

Dzięki połączeniu z programem SOLIDWORKS CAD konstruktor pracujący w systemie PMDesk ma zawsze aktualną listę zadań do wykonania, może łatwo raportować wyniki swojej pracy do kierownika projektu oraz dodawać do zadań efekty swojej pracy w postaci plików CAD. Wszystkie opcje są dostępne bezpośrednio z programu SolidWorks, co znacznie ułatwia pracę konstruktorom.

Raportowanie

System PMDesk ma ogromne możliwości w zakresie raportowania. PMDesk posiada raporty: wykorzystania budżetu, wykonania prac, opóźnień w projekcie, zajętości zasobów, konfliktów zasobów oraz raporty czasów spędzonych nad zadaniami. W systemie możemy wykonać również raporty dostosowane do własnych potrzeb przy użyciu Microsoft Reporting Services (SSRS).

Zarządzanie zasobami

Oprócz zarządzania zasobami osobowymi, system umożliwia także zarządzanie zasobami materiałowymi. Przydzielenie zasobu osobowego lub materiałowego wpływa na wykorzystanie budżetu dla danego projektu.

Import/Eksport danych

System umożliwia importowanie i eksportowanie danych projektów do formatu XML i CSV.

Zarządzanie klientami

W systemie można tworzyć listy klientów oraz dla każdego z klientów można tworzyć historię kontaktów.

Wersje językowe

PMDesk jest dostępny w polskiej, niemieckiej i angielskiej wersji językowej.

Poprzedni
Następny

PMDesk - pełna integracja z SOLIDWORKS

System PMDesk można zintegrować z narzędziem do zarządzania dokumentacją – SOLIDWORKS PDM, posiada również indywidualną listę zadań dla każdego pracownika w firmie oraz okno dla użytkowników programu SOLIDWORKS.

Wyeliminuj błędy projektowe

System PDM pozwala wyeliminować błędy projektowe, umożliwia ponowne użycie już zaprojektowanych danych, co przekłada się na czas i pieniądze. Dzięki oprogramowaniu PDM Professional dokumentacja około-projektowa będzie uporządkowana, dobrze zarządzana oraz w pełni gotowa na audyt systemu ISO. Oprogramowanie PMDesk pozwala śledzić rzeczywisty postęp prac w projekcie, tworzyć harmonogramy w formie wykresów Gantta, zarządzać dostępnymi zasobami oraz zarządzać wszystkimi projektami w firmie w jednym narzędziu.

Wybierz pakiet odpowiedni do Twoich potrzeb

Editor

Interfejs przeznaczony dla kierowników projektu oraz kierowników działów biorących udział w projekcie. Pakiet pozwala m.in. na: tworzenie harmonogramów, zarządzanie dostępnymi zasobami, przydzielanie zadań oraz śledzenie postępów w projektach. Licencja pozwala dodatkowo również na wykonywanie wszystkich operacji, które umożliwia licencja Contributor.

Contributor

Pakiet pozwala na wyświetlanie zadań dla danej osoby. Lista zadań może być widoczna bezpośrednio z okna programu SOLIDWORKS oraz jako osobna aplikacja. Pasek SOLIDWORKS jest idealny dla konstruktorów, który pracują w oprogramowaniu SOLIDWORKS i nie muszą się przełączać się do innego programu, żeby zobaczyć aktualną listę prac do wykonania.

Zapytaj o oferte

Sprawne zarządzanie projektami kluczem do sukcesu

PMDesk to kompletne oprogramowanie, które umożliwia całościowe zarządzanie projektami realizowanymi w firmie. Rozwiązanie powstało na bazie doświadczeń zgromadzonych podczas ponad 25 lat obecności DPS Software na rynku branży produkcyjnej i jest odpowiedzią na problemy, z którymi na co dzień zmagają się nasi klienci.

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Adrian Michałuszko

Kierownik ds. Rozwoju Sprzedaży Produktów PDM

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami