pixel Przenoszenie właściwości materiału do właściwości pliku - DPS Software

Przenoszenie właściwości materiału
do właściwości pliku

Przenoszenie właściwości materiału do właściwości pliku

Dostosuj właściwości do części

Makro pozwala przenieść właściwości dostosowane materiału do właściwości dostosowanych części. Jest to szczególnie przydatne w przypadku przechowywania dokumentacji wewnątrz systemu PDM oraz integracji z systemami ERP. Dzięki takiemu przepisaniu informacji dane materiału są dostępne z poziomu systemu SOLIDWORKS PDM, z którego mogą być następie wyeksportowane do systemu ERP.

Zapytaj o oferte

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Marcin Domański

R&D Manager

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami