pixel 3DEXPERIENCE World – innowacje – twórz jutro już dzisiaj!

21 / 01 / 2020

DPS Software

3DEXPERIENCE World, wydarzenia i innowacje – twórz jutro już dzisiaj!

Coroczne światowe spotkanie skupiające ekspertów i użytkowników SOLIDWORKS  w tym roku odbędzie się pod nową nazwą 3DEXPERIENCE World w dniach 9–12 lutego w Nashville. Na event z niecierpliwością czekają przedstawiciele świata biznesu i edukacji, poszukujący inspiracji, nowych rozwiązań i pomysłów. To miejsce, w którym poszerzysz swoją wiedzę dzięki ponad 100 partnerom wydarzenia, a także zrobisz krok w rozwoju własnej firmy czy kariery, pozyskując nową wiedzę i umiejętności.

3DEXPERIENCE World – świat nowych technologii

Tętniąca życiem społeczność projektantów, inżynierów, przedsiębiorców i liderów biznesowych połączy siły z innowacyjnymi technologiami, aby przyspieszyć nadejście nowej rzeczywistości. Celem wydarzenia jest napędzenie renesansu branży, zmieniając sposób myślenia, pracy i życia.

Konferencja 3DEXPERIENCE World to przede wszystkim prelekcje największych innowatorów, którzy tworzą nowe technologie i innowacyjne projekty. W trakcie wystąpień podzielą się oni swoją wizją. W ramach prelekcji spodziewać się można wystąpień takich osobowości, jak Charles Adler (współzałożyciel i były szef designu kickstarter.com), Dean Kamen (założyciel First Robotics i DEKA), czy Sam Rogers, kierownik projektu addytywnego i pilot samolotu odrzutowego w Gravity Industries.

Uczestnicy w ciągu tych kilku dni mają szansę wziąć udział w ponad 350 sesjach, ale także spotkać się i nawiązać współpracę z tysiącami partnerów biznesowych i setkami partnerów technologicznych. To możliwość zrealizowania nawet najodważniejszych projektów, a wszystko to w twórczej atmosferze pod godłem 3DEXPERIENCE.

Wkraczając w świat 3DEXPERIENCE warto przyjrzeć się nowym rozwiązaniom oferowanym przez firmę Dassault Systems, producenta kultowego oprogramowania SOLIDWORKS.

3DExperience Platform SOLIDWORKS - DPS Software

3DEXPERIENCE Platform

Współpracując, można osiągnąć lepsze efekty szybciej. Dlatego powstała 3DEXPERIENCE Platform, czyli platforma pozwalająca na współpracę projektantów oraz pomysłodawców w realnym czasie.  Platforma 3DEXPERIENCE to środowisko chmurowe, które łączy proces rozwoju produktu od projektu poprzez produkcję i dostawę. Jest idealna dla organizacji dowolnej wielkości, a ponieważ twoja idea i potrzeby ewoluują, masz dostęp do płynnego portfolio rozwiązań do zarządzania każdym aspektem cyklu życia produktu.

Platforma stanowi jedno źródło informacji, dzięki czemu zespoły mogą bezpiecznie udostępniać dane z dowolnego miejsca. Platforma 3DEXPERIENCE umożliwia organizacjom współpracę w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia, łączenie się z klientami i dostawcami oraz śledzenie postępów, dzięki czemu możesz dostarczać niezrównane produkty swoim klientom.

3DEXPERIENCE WORKS

3DEXPERIENCE WORKS to portfolio rozwiązań łączących łatwość użycia SOLIDWORKS z mocą i szerokością platformy 3DEXPERIENCE. Dzięki 3DEXPERIENCE WORKS zespoły mają dostęp do zaawansowanych możliwości projektowania (SOLIDWORKS), symulacji (SIMULIAWORKS), produkcji (DELMIAWORKS) oraz zarządzania danymi produktu i cyklem życia (ENOVIAWORKS). Portfolio umożliwia rozszerzenie możliwości rozwoju produktu i szybsze rozwiązywanie nowych problemów.

 • DELMIAWORKS, zintegrowane połączenie zarządzania produkcją i planowania zasobów przedsiębiorstwa, pomaga firmom zwiększyć wydajność zakładu, wyeliminować błędy, poprawić widoczność zapasów i efektywnie zarządzać zgodnością z przepisami.
 • ENOVIAWORKS, skalowalny zestaw usług PLM działający w chmurze, umożliwiający klientom planowanie, opracowywanie i publikowanie nowych informacji o produktach bez potrzeby korzystania z infrastruktury lub dostosowywania, stworzony dla użytkowników SOLIDWORKS pracujących na komputerach stacjonarnych,
 • SIMULIAWORKS, zaawansowane możliwości symulacyjne obejmujące całą fizykę i rzeczywiste scenariusze, z pełnym omówieniem wszystkich dziedzin analizy, w tym strukturalnych, przepływu elektromagnetycznego, wymiany ciepła i wszystkich interakcji fizycznych. Structural Professional Engineer (SSE) udostępnia zaawansowaną symulację opartą na rozwiązaniu Abaqus Finite Element Analysis dla użytkowników SOLIDWORKS. 

3DExperience Works - Dassault Systemes - DPS Software SOLIDWORKS

DELMIAWORKS

DELMIAWORKS ERP to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania firmą produkcyjną. Tworzenie i śledzenie wszystkich najważniejszych procesów biznesowych, od projektowania i inżynierii po wysyłkę, w jednym miejscu zapewnia, że ​​odpowiednie komponenty są dostępne we właściwym czasie.

Gromadzenie danych w czasie rzeczywistym z hali produkcyjnej i całej organizacji za pomocą intuicyjnych pulpitów nawigacyjnych zapewnia zespołom wszystkie informacje niezbędne do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych. Zespoły inżynierów, finansów, sprzedaży, zakupów, logistyki i produkcji działają w ramach DELMIAWORKS ERP. Bezpośrednia integracja z SOLIDWORKS i platformą 3DEXPERIENCE umożliwia bezproblemową współpracę i komunikację między zespołami.

DelmiaWorks na SOLIDWORKS Platform - DPS Software

Collaborative Business Innovator

Collaborative Business Innovator pomaga w cyfrowym łączeniu wszystkich użytkowników i stanowi podstawę do osiągnięcia opartych na danych, modelowych ram dla zrównoważonych innowacji. Collaborative Business Innovator obejmuje następujące aplikacje i usługi:

 • 3DPassport — uwierzytelnianie i autoryzacja za pomocą 3DEXPERIENCE ID,
 • 3DCompass — dostęp do ról, aplikacji i usług,
 • 3DDashboard — pulpit nawigacyjny,
 • 3DSwym — współpraca w społecznościach,
 • 3DDrive — przechowywanie i udostępnianie plików,
 • 3DSearch — wyszukiwanie semantyczne,
 • 6WTags — wzbogacanie treści znacznikami,
 • 3DPIay — niesamowite wizualizacje 3D,
 • 3DMessaging — komunikator,
 • 3DNotification — powiadomienia w czasie rzeczywistym,
 • 3DComment — interakcje społeczne oraz grupy użytkowników.

Collaborative Industry Innovator

Collaborative Industry Innovator to zestaw aplikacji dla zespołów inżynieryjnych potrzebnych do bezpiecznej pracy w czasie rzeczywistym w zakresie danego produktu. Zapewnia skalowalne środowisko online do zarządzania projektowaniem produktów, symulacjami multi-physic i planowaniem procesów produkcyjnych z maksymalną możliwością śledzenia i elastycznością. Jest kolejnym ułatwieniem dla technologii jutra, która może zostać stworzona przez każdego.

Oglądaj na żywo 3DEXPIRIENCE World już 10 lutego

Wszystkie te rozwiązania zostaną szczegółowo zaprezentowane podczas 3DEXPERIENCE World w Music City Center w Nashville. Tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu, zachęcamy do śledzenia poszczególnych sesji generalnych online w dniach 10-12 lutego 2020 za pośrednictwem strony www.3dexperienceworld.com

Konferencja 3DExperience World 2020

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami