pixel DriveWorks - Automatyzacja projektowania | DPS Software

DriveWorks

dodatek do SOLIDWORKS wspomagający tworzenie
nowych wersji produktów

O programie

Oprogramowanie DriveWorks jest używane zarówno przez małe jak i duże firmy do automatyzacji procesu projektowania. Jeżeli jesteś inżynierem, który potrzebuje zautomatyzować swoje modele wykonane w programie SOLIDWORKS lub jeśli Twoja firma chce wdrożyć nowoczesne narzędzia sprzedażowe, takie jak Konfigurator Produktu (Product Configurator) lub Guided Selling (Rekomendacja odpowiedniego produktu w eCommerce) wśród swoich handlowców, dystrybutorów, a nawet klientów, to oprogramowanie DriveWorks jest najlepszym wyborem do współpracy z programem SOLIDWORKS.

Poznaj korzyści

Zwiększ jakość wytwarzanych produktów

Twórz reguły projektowe, aby zminimalizować błędy i poprawki oraz zwiększyć jakość produktu.

Projektuj szybciej i skuteczniej

Automatyzuj powtarzalne czynności, aby zredukować do minimum czas projektowania.

Zautomatyzuj powtarzające się czynności

Zwolnij zasoby i czas projektantów, dzięki czemu będą mogli się skupić na polepszaniu jakości produktu i wykonywaniu nowych projektów.

Bądź konkurencyjny

Szybko twórz oferty handlowe, zdobywaj kolejne zlecenia i zwiększaj zyski.

Prezentuj produkty w innowacyjny sposób

Prezentuj oferowane produkty w innowacyjnej technologii 3D.

Poprzedni
Następny

Elastyczny dodatek do SOLIDWORKS

Do oprogramowania DriveWorks wliczają się trzy produkty: DriveWorks Xpress, DriveWorks Solo oraz DriveWorks Pro. Wszystkie są Złotymi Produktami Partnerskimi SOLIDWORKS, a DriveWorksXpress jest już zawarty w każdej licencji SOLIDWORKS. Wszystkie produkty DriveWorks są modułowe i łatwo skalowalne, dzięki czemu możesz wdrażać DriveWorks i jednocześnie pracować nad projektami w swoim tempie, dodając kolejne funkcjonalności wtedy, kiedy ich potrzebujesz.

Automatyzacja projektowania z DriveWorks

Automatyzacja procesu projektowania pozwoli Ci na tworzenie projektów szybko i wydajnie. Automatyzacja sprawdza się idealnie, kiedy nowe projekty są tworzone na bazie poprzednich, istniejących projektów. Wykorzystaj oprogramowanie do Automatyzacji Projektowania, aby odciążyć swoich inżynierów, zwiększyć jakość produktu oraz zmniejszyć liczbę błędów. Oszczędzaj czas i zmniejsz koszty rozwoju produktu, jednocześnie zwiększając produktywność. Automatycznie generuj rysunki 2D i 3D dla swoich modeli SOLIDWORKS, oferty, listy i dane produkcyjne.

Konfigurator sprzedaży

Konfigurator Sprzedaży dostępny dla Twoich oddziałów handlowych, dystrybutorów, a nawet klientów to potężne narzędzie sprzedażowe. Użyj go, aby łatwo przedstawić osobom bez wykształcenia technicznego wszystkie dostępne warianty swojego produktu, zapewnić szybką reakcję na zapytania ofertowe oraz sprawnie generować prawidłowe oferty. Nieważne, czy Twoi inżynierowie i handlowcy są w domu, w terenie, czy pracują poprzez pośredników i dystrybutorów, Konfigurator Sprzedaży pozwoli Ci przygotować dostosowaną odpowiedź szybko i profesjonalnie.

Wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie

DRIVEWORKS

Xpress

DriveWorksXpress to darmowe, łatwe w użyciu narzędzie do Automatyzacji Projektowania, które pozwala szybko i dokładnie stworzyć wiele wariantów części, złożeń i rysunków SOLIDWORKS. Narzędzie dedykowane jest osobom, które oferują produkty w wielu wariantach lub wytwarzają je na zamówienie klienta.

Zawarty w każdej licencji SOLIDWORKS

DRIVEWORKS

Solo

DRIVEWORKS Solo to narzędzie do automatyzacji procesu projektowania. Rozwiązanie pozwala w prosty sposób generować m.in. modele 3D, rysunki 2D, listę materiałów i ofertę handlową.

DRIVEWORKS

Pro

DRIVEWORKS Pro to intuicyjny w obsłudze konfigurator produktu, który pozwala na całościową automatyzację procesów sprzedażowych: od wstępnego zapytania ofertowego,  do stworzenia finalnego, zamówionego przez klienta produktu.

Zapytaj o oferte

Najpopularniejsze pytania

1. Posiadam licencję SOLIDWORKS. W jaki sposób aktywować DriveWorks Xpress

Po zainstalowaniu SOLIDWORKS na swoim urządzeniu, automatycznie uzyskasz dostęp do narzędzia DriveWorks Xpress. Aby móc z niego skorzystać, należy rozpocząć proces automatyzacji:

 1. Otwórz oprogramowanie SOLIDWORKS.
 2. Przejdź do sekcji NarzędziaProdukty Xpress → DriveWorkXpress
 3. Kliknij w wyświetlony link aby otrzymać darmowy kod aktywacyjny DRIVEWORKS Xpress.
 4. Skopiuj kod aktywacyjny DriveWorksXpress ze strony www, na którą zostałeś przeniesiony po kliknięciu w link.
 5. Wróć do oprogramowania SOLIDWORKS i wklej kod aktywacyjny w pole kod produktu
 6. Rozpocznij pracę w DRIVEWORKS Xpress

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Maciej Karlic

Dyrektor ds. Sprzedaży

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami