pixel Kariera | Oferty pracy dla inżynierów | DPS Software Polska

Kariera

Dlaczego My?

W DPS Software głównym motorem napędowym są ludzie – to dzięki nim i ich zaangażowaniu realizujemy wszystkie cele biznesowe, które są przed nami stawiane, dlatego dbamy o pracowników, jak i atmosferę w firmie.

Co oferujemy?

Stabilność zatrudnienia

Wiemy, że w dzisiejszych czasach praca w miejscu odpornym na kryzysy jest istotna. Od początku oferujemy naszym pracownikom umowę o pracę, aby czuli pewność i stabilność zatrudnienia.

Płaska struktura

W DPS Software zwracamy się do siebie po imieniu, niezależnie od stanowiska, jakie zajmujemy. To pozwala nam na bardziej bezpośrednią komunikację, wzajemną naukę oraz sprawniejszą realizację pomysłów.

Skrócona ścieżka podejmowania decyzji

W DPS Software szybko przechodzimy od pomysłu do działania, a proces podejmowania decyzji przez kadrę kierowniczą jest skrócony do minimum. Jesteśmy nastawieni na działanie i realizację założonych celów, a każdy nowy pomysł jest bezcenny.

Atmosfera

Bardzo ważne dla nas jest budowanie zgranego i lubiącego się zespołu. Atmosfera w pracy ma istotny wpływ na motywację do działania i współpracę. Wyjazdy integracyjne, planszówki po pracy, czy imprezy sportowe to tylko przykłady, jak spędzamy ze sobą czas.

Pakiet szkoleń wprowadzających

Szkolenia „onboardingowe” wprowadzą Cię w świat naszych produktów oraz w strategię firmy. Osoby zatrudniane na stanowiskach związanych ze wsparciem technicznym czy wdrażaniem oprogramowania przechodzą proces certyfikacji SOLIDWORKS, który zawiera dodatkowy, dedykowany pakiet szkoleń.

Sprawdź aktualne oferty pracy w DPS Software

Adrian Michałuszko

Manager PDM | PLM

„Moja przygoda z DPS Software rozpoczęła się w 2016 roku, początkowo jako klient, obecnie jako pracownik. Jako klient zawsze mogłem liczyć na wsparcie ze strony swojego opiekuna handlowego. Jako pracownik DPS Software wiem, że profesjonalizmwiedzadoświadczenie to słowa, które nie są w stanie w pełni oddać obrazu firmy. Dzisiaj jako Manager zespołu PDM stwierdzam, że ścieżka mojej kariery zawodowej przebiega w bardzo dobrym kierunku. Stawiane przede mną wyzwania nie zawsze są łatwe, ale dzięki temu stale mogę się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Codzienna praca z klientami z różnych branż daje mi ogromną satysfakcję, dzięki czemu obowiązki stają się swojego rodzaju pokusą, za którą chcę podążać dalej.”

Anna Królik

Kierownik działu HR

„Do zespołu DPS Software dołączyłam w grudniu 2015r. Nie ukrywam, że wchodziłam w zupełnie nową dla mnie branżę i miałam obawy czy uda mi się sprawnie i szybko zgłębić wiedzę, aby móc należycie wypełniać swoją rolę w firmie. Okazało się, że mogę liczyć na pomoc i wsparcie z każdej strony, dzięki temu szybko wdrożyłam się w branżę oprogramowania inżynierskiego. Dlaczego warto z nami pracować? Bo jesteśmy zgranym zespołem, bo tworzymy rodzinną atmosferę, bo lubimy żartować, bo wspieramy i pomagamy sobie nawzajem, a jednocześnie realizujemy nasze obowiązki na najwyższym poziomie.”

Sławomir Kowalski

Specjalista ds. Marketingu

„Do zespołu marketingu DPS Software dołączyłem w grudniu 2020 roku. To co najbardziej cenię w firmie to rodzinna atmosfera, którą można odczuć na każdym kroku. To właśnie dzięki niej oraz wsparciu zespołu technicznego, który do dziś imponuje mi swoimi kompetencjami, bez problemu wdrożyłem się w całkiem nową dla mnie branżę. Poza ciekawymi zadaniami, które wyparły z mojego słownika słowo „monotonia”, praca w DPS Software to przede wszystkim masa dobrych momentów, które dosłownie wywołują uśmiech na twarzy.”

Poprzedni
Następny

Benefity

Wiemy, że atmosfera czy stabilność zatrudnienia to nie wszystko. Równie ważne są dodatkowe benefity, które możemy zaoferować swoim pracownikom.

 • Karta sportowa

 • Prywatna opieka medyczna

 • Dofinansowanie do szkoleń/kursów/ studiów

 • Dofinansowanie do nauki języków

 • Ubezpieczenie grupowe

 • Strefa Relaksu

 • Parkingi rowerowe

 • Prezenty na urodziny

 • Upominki i bony świąteczne

 • Wyjazdy i spotkania integracyjne

Jak wygląda proces rekrutacji?

Proces rekrutacji w DPS Software jest prosty i przejrzysty. Nasi kandydaci otrzymują informację o każdym etapie rekrutacji wraz z informacją zwrotną.

1

Ogłoszenie

To etap, w którym dowiesz się, jakie są nasze oczekiwania, zakres obowiązków i ocenisz, czy wpisują się one w Twoje kompetencje i doświadczenie. To czas na to, abyś zweryfikował, czy nasza oferta jest dla Ciebie atrakcyjna.

2

Analiza CV

Podczas tego etapu dokładnie przyglądamy się informacjom, jakie zawarte są w przesłanym przez Ciebie CV i szukamy punktów wspólnych, o których będziemy mogli porozmawiać.

3

Rozmowa telefoniczna

Jeżeli dotarłeś do tego etapu oznacza to, że chcemy zaprosić Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Osoba z działu HR ustali z Tobą dogodny termin, godzinę oraz formę spotkania.

4

Rozmowa rekrutacyjna

Czas lepiej się poznać. Nie tylko my Ciebie, ale także Ty nas, dlatego pamiętaj, aby podczas przygotowania do rozmowy stworzyć również listę pytań, które chciałbyś nam zadać.

5

Zadanie rekrutacyjne

Jeżeli rekrutacja na Twoje stanowisko tego wymaga otrzymasz od nas krótkie zadanie rekrutacyjne, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje umiejętności. Mamy 2 rodzaje zadań: do realizacji w trakcie spotkania (zostaniesz o tym poinformowany na etapie rozmowy rekrutacyjnej) lub do realizacji w określonym terminie (wspólnie określamy datę, biorąc pod uwagę Twoje aktualne zobowiązania).

6

Decyzja

Po zakończeniu procesu rekrutacyjnego poinformujemy Cię o jego wynikach. Informację otrzymasz niezależnie od naszej decyzji. W przypadku negatywnej decyzji otrzymasz feedback z informacją czego nam zabrakło i nad czym powinieneś popracować, aby w przyszłych procesach rekrutacyjnych poprawić błędy i odnieść sukces.

Odkryj możliwości rozwoju w DPS Software

Nie widzisz ogłoszenia dla siebie?
Prześlij nam swoje CV

Dzięki temu poinformujemy Cię, jeśli proces rekrutacyjny w interesującym Cię obszarze będzie otwarty.

Skontaktuj się z nami

Anna Królik

Kierownik działu HR

Aplikuj

  Dokument CV *format doc. Pdf

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami