pixel O nas | DPS Software Polska - Partner w rozwoju Twojej firmy

O nas

Wspieramy przemysł
od ponad 27 lat

Początki DPS Software sięgają 1997 roku, kiedy to jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy dystrybucję dedykowanego inżynierom oprogramowania do projektowania 3D CAD, stając się w ten sposób największym i kluczowym partnerem biznesowym SOLIDWORKS w Polsce.

Skąd decyzja o rozpoczęciu działalności w tym obszarze? Jesteśmy przekonani, że wspierając i upowszechniając innowacyjność, stymulujemy rozwój. Efektem tego jest podniesienie jakości i komfortu życia nas wszystkich.

Z biegiem czasu rozszerzyliśmy nasze portfolio o kolejne rozwiązania klasy CAD|CAM|CAE|PDM|ERP, sprzęt IT (stacje robocze, monitory, manipulatory) oraz skanery 3D. Dzięki tak rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie wspierać firmy na każdym etapie tworzenia projektu od projektowania, poprzez wytwarzanie oraz wykonywania analiz inżynierskich, aż po zarządzanie dokumentacją.

 • 27
  Lat doświadczenia
 • 3000
  Tyle firm korzysta z dostarczonych przez nas rozwiązań.
 • 30000
  Przeszkolonych inżynierów

Nasza oferta – nie tylko software

Oferta DPS Software to nie tylko kompleksowe portfolio produktów, ale również związanych z nim usług. Obok pełnej oferty oprogramowania z rodziny SOLIDWORKS, jesteśmy autoryzowanym dostawcą m.in. oprogramowania ALPHACAM, SolidCAM, iMold, SWOOD, DraftSight oraz skanerów 3D marki peel3d.

Wybór oprogramowania odpowiadającego na potrzeby klienta opieramy o wnikliwą analizę. Poza dostarczaniem odpowiednich narzędzi informatycznych zajmujemy się również ich wdrażaniem oraz realizujemy szkolenia z ich obsługi.

Sprawdź nasze rozwiązania

Gwarancja najwyższej jakości usług

Jesteśmy zespołem ekspertów o szerokiej wiedzy i doświadczeniu.
Jako jedyny dostawca w Polsce oferujemy klientom profesjonalne wsparcie techniczne w formie bezpłatnej infolinii. Zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, których umiejętności potwierdzają międzynarodowe certyfikaty, w tym najwyższe odznaczenie – Elite SOLIDWORKS Application Engineers. Nasi eksperci posiadają pełną, najwyższą certyfikację Dassault Systèmes (producenta SOLIDWORKS), dzięki czemu klienci firmy mają gwarancję najwyższej jakości usług związanych z obsługą i wdrożeniem oprogramowania. 

Certyfikaty

Poprzedni
Następny

Oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb

Zdając sobie sprawę z potrzeb klientów oraz nieustannego rozwoju ich biznesu, stworzyliśmy zespół R&D, który zajmuje się tworzeniem dedykowanych rozszerzeń i narzędzi pozwalających na zwiększenie możliwość i funkcjonalności systemów CAD, CAM, CAE, PDM.

Poznaj naszą ofertę

Inwestujemy w edukację

Stawiamy na edukację nie tylko naszych pracowników, ale także przyszłych inżynierów. Wspieramy uczniów i studentów w nauce i poszerzaniu swojej wiedzy, dostarczając oprogramowania CAD/CAM/PDM/PLM do uczelni wyższych, jednostek badawczych i szkół. Łącznie to ponad 100 instytucji. Współpracujemy także z ponad 40 kołami naukowymi, które wspieramy nie tylko naszymi rozwiązaniami, ale również wsparciem dedykowanego specjalisty.

Klienci to nasza wizytówka

Klientów traktujemy jak partnerów, stawiając na transparentność oraz wysoką jakość współpracy. W ich gronie znajdują się osoby reprezentujące różne branże i modele biznesowe, w tym jednostki oświatowe oraz start-upy. To, co ich łączy, to przede wszystkim silna chęć rozwoju, którą zapewniają oferowane przez DPS Software rozwiązania.

GeniCore - dostawca urządzeń technologii U-FAST do min. NASA

GeniCore jest producentem urządzeń w technologii U-FAST służących do spiekania materiałów proszkowych. Produkty dostarczają zarówno w kraju jak i poza jego granicami w tym do Japonii, Chin i USA, a ostatnio właśnie do Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej NASA. To wszystko przy wsparciu oprogramowania SOLIDWORKS oraz SOLIDWORKS Electrical

Modertrans - czołowy producent tramwajów

Pojazdy szynowe produkowane przez MODERTRANS od 2007 roku projektowane są w SOLIDWORKS 3D CAD od Dassault Systèmes, natomiast wdrożenie SOLIDWORKS PDM pozwala na bezpieczne i skuteczne zarządzanie dokumentacją w firmie. Wraz z rozwojem firma zdecydowała się również na oprogramowanie SOLIDWORKS Simulation oraz SolidCAM

RST Roztocze - kompleksowa odpowiedź na potrzeby

RST Roztocze to wiodący producent zamknięć przemysłowych. Oferta producenta obejmuje szeroki asortyment produktów takich jak: zamki, zawiasy, zaciski energetyczne, uchwyty, zapięcia płaskie, uszczelki z takich branż jak energetyka, telekomunikacja, budownictwo, kolejnictwo, transport i klimatyzacja. Firma zatrudnia ok. 1000 osób. Posiadają ponad 350 maszyn sterowanych numerycznie. W produkcji każdego dnia produkowanych jest ok. 3000 różnych elementów, które dalej trafiają na dział montażu i pakowania.

Water Technology systems - jak narzędzia CAE wpłynęły na innowacyjność produktów

Water Technology Systems od lat realizuje wysoko specjalistyczne usługi spawalnicze oraz prace instalatorskie. Firma zajmuje się również transportem drogowym gazów technicznych i spożywczych. Poprzez zbudowanie zaplecza naukowego i inżynierskiego spółka wciąż się rozwija w integrowaniu pilotażowych instalacji przemysłowych w branży produkcji gazów technicznych oraz pokrewnych.

Inter-Metal - jak dostarczone rozwiązania wyeliminowały większości błędów w dokumentacji produkcyjnej

Firma Inter-Metal od początku swojej działalności oferuje szerokiej gamy usługi w zakresie cięcia laserowego, zaginania, obróbki ślusarskiej, spawania, frezowania, toczenia CNC oraz obróbki chemicznej. Kompleksowość świadczonych usług oraz elastyczne podejście do potrzeb i wymagań klienta pozwalają spółce na ciągły rozwój oraz odniesienie wielu sukcesów

CNC71 - skanery 3D w branży auto-motive

CNC71 to wrocławska firma z branży auto-motive, która jest ściśle powiązana z gałęzią driftu. Zobacz w jaki sposób firma wykorzystuje skanery 3D marki peel3d oraz technologię inżynierii odwrotnej.

PRz Racing Team - projektowanie bolidów wyścigowych

PRz Racing Team to związane z Politechniką Rzeszowską koło naukowe, które zajmuje się projektowaniem bolidów wyścigowych. Tworzone urządzenia biorą udział w wyścigach m.in. na torach Formuły 1. Przekonaj się w jaki sposób na wewnętrzną współpracę zespołu wpłynęło wdrożenie innowacyjnej platformy 3DEXPERIENCE.

KH KIPPER - Efektywne narzędzia przekładają się na efektywność fazy projektowania

KH KIPPER jest największym w Polsce producentem zabudów-wywrotek, przyczep i naczep na samochody ciężarowe powyżej 12 t DMC.  W świecie wywrotek każdy produkt powstaje na indywidualne zamówienie i dostosowany jest do potrzeb zamawiającego, dlatego też KH KIPPER projektuje się przy użyciu oprogramowania #SOLIDWORKS.

3D LAB - producent atomizerów ATO Lab

3D LAB to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w takich obszarach, jak m.in. druk 3D i jego optymalizacja, badanie nowych materiałów oraz proszkowanie metali. Flagowym produktem firmy jest kompaktowy atomizer ATO do szybkiej produkcji proszków metali w warunkach standardowego laboratorium materiałowego.

CGH Polska - Integracja systemu PDM i ERP, czyli jak skupić się wyłącznie na projektowaniu

CGH Polska to firma, która wchodzi w skład międzynarodowej grupy CGH Group. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją zbiorników, w tym pionowych, poziomych, naziemnych, podziemnych oraz nisko-, bez- i ciśnieniowych. Zobacz co zyskała organizacja wdrażając integrację między rozwiązaniami CAD/PDM, a systemem ERP.

BZB UAS - profesjonalizm zrodzony z pasji

Historia założycieli firmy BZB UAS jest kolejnym przykładem potwierdzającym korzyści płynące z angażowania się podczas studiów w działalność kół naukowych. Właściciele firmy poznali się na Politechnice Wrocławskiej, gdzie wspólnie działali w ramach Akademickiego Klubu Lotniczego. Zdobytą podczas studiów wiedzę wykorzystują w rozwoju własnego biznesu.

ADB Furniture - produkcja mebli na szeroką skalę

ADB Furniture istnieje od 1998 roku i jest wiodącym producentem mebli szkieletowych i skrzyniowych. Firma specjalizuje się zarówno w realizacji zamówień jednostkowych, jak i wieloseryjnych. Przedsiębiorstwo w swoich codziennych działaniach korzysta z narzędzi dostarczonych przez DPS Software, takich jak SOLIDWORKS 3D CAD, SWOOD Design oraz SOLIDWORKS PDM.

Oxiprint - drukarki 3D na zamówienie klienta

Firma Oxiprint swoją przewagę buduje na personalizacji produktów – drukarki tworzone są pod konkretne zamówienia klienta będąc alternatywą dla standardowego sprzętu oferowanego przez większość dostawców. Maszyny Oxiprint drukują na niemal każdym materiale i mogą być z powodzeniem stosowane w wielu gałęziach przemysłu.

HD Air Studio - gdy pasja z dzieciństwa przeradza się w dobrze prosperujący biznes

Jakub Jakubczyk, właściciel firmy HD Air Studio, przekuł swoją pasję z dzieciństwa w pełnoprawny biznes. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i budowaniem elektronicznym stabilizatorów obrazu, wykorzystywanych m.in. w kinematografii. Na początku swojej drogi, firma skorzystała z oferowanego przez DPS Software programu SOLIDWORKS dla start-upów.

Sorter - lider w obszarze produkcji maszyn do sortowania owoców i warzyw

Polski producent maszyn i urządzeń, projektujący zaawansowane rozwiązania technologiczne na wielu płaszczyznach, od sortowania warzyw i owoców, poprzez pakowanie produktów, aż po paletyzację i robotykę. Celem radomskiej firmy Sorter jest systematyczny rozwój techniki umożliwiający automatyzację procesów produkcyjnych.

Poprzedni
Następny

Nagrody i wyróżnienia

Poprzedni
Następny

DPS Software – wyróżniani i nagradzani

Zależy na tym, aby oferowane rozwiązania spełniały wymagania naszych klientów i były wsparciem dla ich biznesu. Słowa te potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymujemy.

Działamy międzynarodowo

Nasz firma wchodzi w strukturę niemieckiej grupy kapitałowej NTR. Dzięki temu możemy opierać się nie tylko o doświadczenie nabyte przez ostatnie 25 lat w polskim oddziale DPS Software, ale bazować na wiedzy całej międzynarodowej grupy, tak aby świadczone usługi były na jeszcze wyższym poziomie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami