pixel ExactFlat SOLIDWORKS - rozkrój i nesting materiału | DPS

ExactFlat

Oprogramowanie dla firm produkujących z zastosowaniem tkanek technicznych

Co to jest ExactFlat SOLIDWORKS?

ExactFlat SOLIDWORKS to oprogramowanie dla firm produkujących z zastosowaniem tkanin technicznych. Wprowadź wyroby zszywane na rynek szybciej, mniejszym wysiłkiem i niższym kosztem. Produkt ten który łączy pięć podstawowych etapów rozwoju produktu: projektowania, konwersji 3D do 2D (rozłożenie modelu na płasko), nestingu (upakowywania na arkuszu), kosztorysowania i tworzenia dokumentacji w jednym systemie.

Korzyści płynące z ExactFlat

Zintegrowany nesting w ExactFlat

Szybsze i bardziej dokładne wyniki z nestingiem gotowym do produkcji z procesem projektowym dla każdego użytkownika.

Wykroje ExactFlat

Tworzenie i modyfikacja wykroi szybciej, wygodniej i z większą elastycznością poprzez parametryczne wykroje w czasie rzeczywistym.

Rozkładanie w ExactFlat

Konwertowanie modeli 3D na płaskie rozkroje poprzez automatyczne rozkładanie i nanoszenie markerów.

Poprzedni
Następny

Aktualizacja w czasie rzeczywistym dzięki ExactFlat

ExactFlat jest zawsze połączony z bazą danych i z innymi użytkownikami. To pozwala na lepsze zabezpieczenie danych, zapobiega ich przypadkowej utracie, ułatwia automatyczne zapisywanie kolejnych wariantów każdego projektu. W konsekwencji, użytkownik pozostaje także w kontakcie z innymi inżynierami, pracującymi nad danym projektem, a także – z szerszą społecznością SOLIDWORKS. Może brać udział w czatach na żywo z innymi użytkownikami, aby uzyskać opinię, odpowiedź na pytanie lub pomoc w danym wyzwaniu projektowym.

Zapytaj o oferte

Pracuj efektywniej i redukuj ilość generowanego odpadu

ExactFlat to dodatek do oprogramowania 3D CAD SOLIDWORKS, dedykowany wszystkim firmom, które w swoich projektach używają tkanin lub tekstyliów. Rozwiązanie oparte jest o spłaszczanie dowolnej geometrii 3D do 2D, z uwzględnieniem cech wykorzystywanego materiału. Funkcje te, w połączeniu z niezwykle precyzyjnym nestingiem, pozwalają przyśpieszyć projekt oprogramowania i co najważniejsze: zredukować generowany odpad, co bezpośrednio przekłada się na koszta związane z realizowanym projektem.

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Maciej Karlic

Dyrektor ds. sprzedaży

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami