pixel CIMCO DNC-Max - wiodący program do komunikacji CNC

CIMCO DNC-MAX

Profesjonalne rozwiązanie komunikacyjne CNC

O programie

CIMCO DNC-Max to najbardziej niezawodne oprogramowanie do komunikacji CNC na rynku, oferujące kompleksową funkcjonalność, zwiększając wydajność i sprawność każdego aspektu komunikacji w systemie CNC. CIMCO DNC-Max zaskarbił sobie swą reputację wachlarzem funkcji, począwszy od wysoce dostosowanych żądań zdalnych, po auto-otrzymywanie czy zaawansowaną architekturę klient/serwer.

Funkcjonalności CIMCO DNC-Max

Program CIMCO DNC-Max został opracowany jako kompletne rozwiązanie DNC dla wszystkich urządzeń CNC. Poza standardowymi systemami Fanuc/Haas, CIMCO DNC-Max wspiera również Heidenhain, Mazak, Fagor, itp. Oprogramowanie bezpośrednio współpracuje ze sprzętem wyposażonym w złącze RS-232, w tym serwery ethernetowe i bezprzewodowe, tradycyjne urządzenia oparte o karty, oraz istniejące, starsze systemy. Niezależnie, czy tworzysz system od podstaw, czy modernizujesz istniejący, twoja aplikacja DNC musi zachowywać kompatybilność z posiadanymi danymi. CIMCO DNC-Max pozwala uniknąć aktualizacji wszystkich istniejących programów NC. Przesyły plików, monitorowanie portów i administracja systemem wykonywane są w przejrzystym interfejsie klient/serwer, stanowiącym część inteligentnej, funkcjonalnej koncepcji systemu.

Zapytaj o oferte

Najlepsze oprogramowanie do komunikacji CNC

Zapewnia kompleksową funkcjonalność, zwiększając wydajność komunikacji.

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Józef Skoworodko

Kierownik ds. Rozwoju Produktów CAE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami