pixel Szkolenia - DPS Software

Szkolenia

Oferta szkoleniowa

Centrum szkoleniowe DPS Software

Centrum Szkoleniowe DPS Software może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w kształceniu pracowników firm, osób prywatnych, kadry akademickiej oraz studentów z całego kraju. Dbamy o wysoki standard oraz komfortowe warunki prowadzenia szkoleń, dlatego nasi trenerzy posiadają najwyższy stopień certyfikacji autoryzowany przez SOLIDWORKS CORP. Każda sala szkoleniowa jest klimatyzowana oraz wyposażona w dedykowane stacje robocze, a naszym kursantom zapewniamy materiały szkoleniowe, lunch i niezapomnianą atmosferę. Nasze Centrum Szkoleniowe uzyskało Certyfikat SOLIDWORKS: „Certificate Training and Support Provider”.

Zapytaj o oferte

Szkolenia

Oferta szkoleniowa

Rodzaje prowadzonych kursów

SOLIDWORKS CAD

Szczegóły

SOLIDWORKS CAE I PDM

Szczegóły

SOLIDCAM

Szczegóły

ALPHACAM

Szczegóły

SOLIDWORKS CAM

Szczegóły

DraftSight

Szczegóły

4-DNIOWE SZKOLENIA SOLIDWORKS

Skorzystaj z oferty weekendowej, aby w ciągu 4 dni przygotować się do certyfikacji CSWA lub CSWP.

Skontaktuj się z nami

3-DNIOWE SZKOLENIA SOLIDWORKS

Szkolenie realizowane na Twojej uczelni, które jest zakończone międzynarodowym certyfikatem SOLIDWORKS.

Skontaktuj się z nami

CERTYFIKACJA MIĘDZYNARODOWA

Jako autoryzowane Centrum Szkoleniowe SOLIDWORKS, jesteśmy uprawnieni do przeprowadzenia międzynarodowej certyfikacji.

Skontaktuj się z nami

SZKOLENIA DEDYKOWANE

Szkolenia te organizujemy na indywidualne zamówienie klienta – ich termin, długość i zakres są dostosowywane do preferencji zamawiającego.

Skontaktuj się z nami

SZKOLENIA DOFINANSOWANE Z URZĘDU PRACY

DPS Software w 2008 roku zostało wpisane do rejestru instytucji szkoleniowych pod nr: 2.14/00218/2008 i współpracuje z Powiatowymi Urzędzami Pracy organizując dofinansowane szkolenia.

Skontaktuj się z nami

TWOJA OFERTA

Nie znalazłeś odpowiedniego szkolenia dla siebie? Skontaktuj się z nami, a my stworzymy ofertę specjalnie pod Twoje preferencje!

Skontaktuj się z nami

Szkolenia - najczęściej zadawane pytania

1. Czy DPS Software jest certyfikowanym centrum szkoleniowym?

Tak. Wszystkie nasze kursy są oficjalnie autoryzowane przez Dassault Systems SOLIDWORKS Corporation i przeprowadzane przez certyfikowanych trenerów.

2. Co muszę zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu?

Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie do DPS Software poprawnie wypełnionego „Formularza zgłoszeniowego” pocztą elektroniczną na jeden z poniższych adresów e-mail:

 • szkolenia@dps-software.pl
 • agrabowska@dps-software.pl

3. Co powinien zawierać formularz zgłoszeniowy?

Formularz zgłoszeniowy zawiera: koszt szkolenia, nazwę kursu, termin, harmonogram szkolenia oraz miejsce szkolenia.

4. Co należy ze sobą zabrać na szkolenie?

Jedynie pozytywne nastawienie i uśmiech. Nasze Centra Szkoleniowe zapewniają: materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia, dedykowane stacje robocze HP dla każdego z kursantów na czas szkolenia, ciepły posiłek oraz przerwy kawowe (kawa, herbata, ciastka itd.).

5. Czy cena za 6 dniowe szkolenie obejmuje cenę certyfikatu CSWA lub CSWP?

Tak, cena za szkolenie obejmuje cenę kodu, który umożliwia jednorazowe podejście do egzaminu CSWA/CSWP.

6. Jak liczne są grupy szkoleniowe?

Tworzymy grupy maksymalnie do 8 osób. Dzięki temu trenerzy zwracają uwagę na indywidualne potrzeby każdego z kursantów.

7. Czy możliwe jest przeprowadzenie szkolenia w siedzibie naszej firmy, jeśli nie mamy wystarczającej ilości lub jakości sprzętu?

Tak. Organizujemy szkolenia dla firm, w Państwa siedzibach. Istnieje możliwość wykorzystania naszego sprzętu lub tego dostępnego w firmie.

8. Co obejmuje cena za szkolenie?

Cena szkolenia obejmuje:

 • Udział w szkoleniu realizowanym w języku polskim, prowadzonym przez certyfikowanych trenerów DPS Software
 • Materiały szkoleniowe
 • Certyfikat ukończenia szkolenia
 • Dedykowane stacje robocze HP, udostępnione dla każdego z kursantów na czas szkolenia
 • lunch oraz przerwy kawowe (kawa, herbata, ciastka itd.)

9. Na jaki numer konta i kiedy należy dokonać opłaty za kurs?

Wpłaty za szkolenie należy dokonać na konto Raiffeisen Bank Polska S.A. , DPS Software Sp. z o.o. 02-676 Warszawa ul. Postępu 6 o numerze 81 1750 0009 0000 0000 2200 6967 najpóźniej na 7 dni przed datą pierwszych zajęć. DPS Software zastrzega sobie prawo rozwiązania umowy w przypadku jeżeli odpłatność za szkolenie nie zostanie zaksięgowana na rachunku bankowym DPS Software w powyższym terminie.

10. Kiedy mogę zrezygnować z kursu?

Rezygnacja uczestnika z udziału w szkoleniu na 7 lub więcej dni przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia nie pociąga za sobą żadnych obciążeń finansowych, pod warunkiem przesłania formalnej rezygnacji z udziału w szkoleniu faxem lub pocztą elektroniczną. Istnieje również możliwość zmiany uczestnika szkolenia.

11. Co jeśli pozostało mniej niż 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia, a ja chce z niego zrezygnować?

W przypadku zgłoszenia rezygnacji na mniej niż 7 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia szkolenia, DPS Software zachowuje prawo do pełnego wynagrodzenia, tak jak za należycie wykonane szkolenie. Wcześniej wpłacone kwoty nie podlegają w tej sytuacji zwrotowi. Zamawiający zgłaszający Uczestników szkolenia ma prawo zmieniać osoby delegowane na szkolenie, aż do chwili jego rozpoczęcia. Zmiana powinna nastąpić w takiej samej formie, jak zgłoszenie.

12. Czy organizator może zmienić termin/odwołać szkolenie?

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu szkolenia. W przypadku odwołania szkolenia wpłacona przez uczestnika kwota zostanie zwrócona w całości w ciągu 7 dni od daty powiadomienia o odwołaniu, lub niezwłocznie po otrzymaniu przez DPS Software podpisanej korekty faktury VAT. Strony mogą również uzgodnić, że wpłacona kwota zostanie zaliczona na poczet zapłaty za udział uczestnika w szkoleniu w innym terminie.

13. Jaki jest termin ważności zakupionych szkoleń?

Od momentu wpłynięcia zamówienia do Działu Szkoleń jest dokładnie 12 miesięcy na wykorzystanie ich, w którymkolwiek z centrów szkoleniowych.

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Anna Grabowska

Koordynator ds. szkoleń

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami