pixel DATAKIT: konwersja plików CAD | DPS Software

DATAKIT

Oprogramowanie do konwersji plików CAD

Narzędzia wymiany i translacji danych

DataKit to rozwiązanie oferujące wymianę danych CAD. Pozwala ono na kompleksową wymianę danych: CAD 2D i 3D, modeli szkieletowych, brył, powierzchni, atrybutów, cech obróbki, historii budowy, danych wymiarowania oraz adnotacji i tolerancji.

DATAKIT Cross Manager

Cross Manager jest oprogramowaniem typu Standalone pozwalającym na konwersje plików CAD. W systemie CAD dodatek pozwala na wybranie interesującego nas formatu pliku, po czym konwersja rozpoczyna się automatycznie.

DATAKIT CrossCAD

CrossCAD nie występuje jako samodzielny produkt, ale oferowany jest jako dodatek do szeregu programów firm trzecich. Wśród nich szczególną uwagę należy zwrócić na dodanie importu / eksportu nowych formatów przede wszystkim dla SOLIDWORKS Rhino 4 i Rhino 5, 3DS Max, Solid Edge.

Zapytaj o oferte

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Maciej Karlic

Dyrektor ds. Sprzedaży

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami