pixel CIMCO | Oprogramowanie CNC, DNC i CAD/CAM | DPS Software

CIMCO

Edytor CNC, oprogramowanie DNC, rozwiązania do gromadzenia danych maszynowych i zarządzania nimi.

O programie

CIMCO jest wiodącym w branży producentem rozwiązań oprogramowania dla zintegrowanej komputerowo produkcji. Pakiet oprogramowania CIMCO obejmuje zaawansowane edytory CNC, oprogramowanie symulacyjne, oprogramowanie komunikacyjne DNC, rozwiązania do gromadzenia danych produkcyjnych i zarządzania danymi produkcyjnymi.

CIMCO EDIT - Profesjonalny edytor CNC

CIMCO DNC-Max to najbardziej niezawodne oprogramowanie do komunikacji CNC na rynku, oferujące kompleksową funkcjonalność, zwiększając wydajność i sprawność każdego aspektu komunikacji w systemie CNC. CIMCO DNC-Max zaskarbił sobie swą reputację wachlarzem funkcji, począwszy od wysoce dostosowanych żądań zdalnych, po auto-otrzymywanie czy zaawansowaną architekturę klient/serwer.

CIMCO CNC-CALC - symuluj uzyskany program NC

CIMCO CNC-Calc stanowi dodatek dla CIMCO Edit, umożliwiający programistom warsztatów szkicowanie konturów 2D, generowanie ścieżek narzędzi i symulację zyskanego programu NC. CIMCO CNC-Calc to doskonałe narzędzie dla operatorów i ślusarzy narzędziowych, którzy nie są przeszkoleni w pracy z zaawansowanymi systemami CIMCO CAD/CAM. To im właśnie CIMCO NC-Calc może pomóc zwiększyć produktywność i służyć wsparciem w codziennych pracach przy programowaniu NC. Dla małej firmy, może być to pierwszy krok w świecie CAD/CAM.

CIMCO NC-BASE Profesjonalny wybór dla zarządzania programami

Zarządzanie programami części i powiązanymi dokumentami produkcyjnymi często okazuje się być czasochłonne dla programistów i operatorów. CIMCO NC-Base efektywnie wspomaga tego typu czynności, a ponadto oferuje dużo szerszą funkcjonalność. Jego zintegrowane oraz wyjątkowo elastyczne środowisko zarządzania, wyszukiwania i edycji, gwarantuje bardziej wydajną pracę programistów oraz operatorów maszyn.

CIMCO DNC-MAX - Profesjonalne rozwiązanie komunikacyjne CNC

CIMCO DNC-Max to najbardziej niezawodne oprogramowanie do komunikacji CNC na rynku, oferujące kompleksową funkcjonalność, zwiększając wydajność i sprawność każdego aspektu komunikacji w systemie CNC. CIMCO DNC-Max zaskarbił sobie swą reputację wachlarzem funkcji, począwszy od wysoce dostosowanych żądań zdalnych, po auto-otrzymywanie czy zaawansowaną architekturę klient/serwer.

Zapytaj o oferte

Rozszerz możliwości oprogramowania CAM

Dzięki oprogramowaniu CIMCO wejdziesz na jeszcze wyższy poziom automatyzacji procesu produkcji. Uzyskaj dostęp do zaawansowanych edytorów CNC, oprogramowania symulacyjnego, czy rozwiązań do gromadzenia danych produkcyjnych i zarządzania nimi.

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Józef Skoworodko

Dyrektor działu rozwiązań CAM

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami