pixel Logopress - tłoczniki wielotaktowe w SOLIDWORKS | DPS

Logopress

Projektuj tłoczniki wielotaktowe

O programie

Logopress3™ BLANK oferuje analizę elementów skończonych wraz z możliwością rozkładania modeli, wspomagające projektantów i/lub osoby szacujące łatwe określenie teoretycznego rozkroju skomplikowanych części tłoczonych. Logopress3 ™ BLANK nie jest narzędziem jedynie przeznaczonym do przemysłu matrycowego czy narzędziowego.

Rozkładanie Blach (Part Flattering)

Logopress umożliwia rozkładanie skomplikowanych zgięć. Od teraz można szybko tworzyć teoretyczne rozłożenia elementów utworzonych w oprogramowaniu SOLIDWORKS, tworzyć rozwinięcia obiektów nie posiadających grubości takich jak powierzchnie, a także rozkładać modele, które nie posiadają przetłoczenia.

Rozkrój blachy(Strip Layout)

Narzędzie pozwala w bardzo szybki sposób tworzyć arkusze, na których w kolejnych stacjach będą przedstawiane takty tłocznika. Używa się go po utworzeniu rozłożenia elementu. Podczas zautomatyzowanego tworzenia stempli na jednej stacji, generowane są informacje jaki jest ażur na pozostałych.

Tłocznik wielotaktowy (Tool Creation)

Aplikacja umożliwia automatyczne tworzenie formujących, gnących i tnących się stempli wykorzystywanych w budowie tłoczników. Moduł ten zdecydowanie przyspiesza proces ich konstruowania, a Logopress po utworzeniu stempli wykonuja automatyczne wycięcia otworów w odpowiednich płytach.

Zapytaj o oferte

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Maciej Karlic

Dyrektor ds. Sprzedaży

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami