pixel FormatWorks - translacja danych do SOLIDWORKS

FormatWorks

Narzędzie do translacji danych do SOLIDWORKS

O programie

FormatWorks rozszerza możliwości SOLIDWORKS w zakresie translacji plików. Daje możliwość wymiany z rodzimymi plikami CATIA V5 i CATIA V6 jak i innymi formatami. Technologia użyta w dodatku oparta jest na opatentowanym algorytmie stworzonym przez firmę Capvidia dla przemysłu motoryzacyjnego w celu uzyskania narzędzia do automatycznej, dokładnej i niezawodnej translacji do i z SOLIDWORKS. FormatWorks upraszcza proces importu do SOLIDWORKS. Automatyczna naprawa i „leczenie” zapewnia, że zaimportowana geometria spełni kryteria SOLIDWORKS i uzyskamy prawidłową bryłę. Naprawa zawsze jest dokonywana w zakresie tolerancji modelu przy zachowaniu oryginalnego modelu z wyeliminowaniem deformacji.

Otwórz dowolny model 3D w SOLIDWORKS

Narzędzie rozwiązuje problemy z niekompatybilnością danych występujących podczas importu modeli 3D do SOLIDWORKS. Pozwala na bezproblemowy import rodzimych formatów (CATIA V5, CATIA V6, Inventor, SolidEdge,  Siemens-NX, CREO-Pro/E itp.) oraz przeprowadza niezbędne naprawy aby uzyskać prawidłowy model 3D.

Formaty importowane przez FormatWorks

 •  .asc
 •  .xml
 •  CATPart
 •  CATProduct
 •  .dxf/.dwg
 •  .igs/.iges
 • .prt/.asm/.psm
 •  .stp/.step

Jak wygląda praca w FormatWorks?

Import danych

Kontrola tolerancji

Automatyczna naprawa i dostosowanie pliku
do formatu SOLIDWORKKS

Manualna naprawa

Sprawdzenie geometrii

Eksport uzyskanych danych

Zapytaj o oferte

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Józef Skoworodko

Dyrektor działu rozwiązań CAM

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami