pixel BLACK FRIDAY: SOLIDWORKS od 8 000 PLN - DPS Software

20 / 11 / 2023

DPS Software

BLACK FRIDAY: SOLIDWORKS od 8 000 PLN

Oferta, której nie możesz przegapić

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie możliwości niesie ze sobą profesjonalne oprogramowanie do projektowania? SOLIDWORKS to klucz do kreatywności, efektywności i precyzji w każdym projekcie. Teraz masz szansę zdobyć je w niesamowitej cenie, dzięki naszej wyjątkowej ofercie Black Friday.

Dlaczego SOLIDWORKS?

SOLIDWORKS to uznane na całym świecie oprogramowanie do projektowania 3D, które odmienia sposób, w jaki myślisz o projektowaniu i inżynierii. To narzędzie, które pozwoli Ci:

 1. Zwiększyć produktywność: SOLIDWORKS oferuje zaawansowane narzędzia do projektowania, analizy i wizualizacji, które przyspieszą Twój proces tworzenia.
 2. Tworzyć doskonałe projekty: Dzięki SOLIDWORKS będziesz w stanie tworzyć dokładne modele 3D, dzięki którym Twoje projekty staną się bardziej efektywne i innowacyjne.
 3. Zmniejszyć koszty: Optymalizacja projektów w SOLIDWORKS pozwoli Ci unikać błędów i niepotrzebnych kosztów w produkcji.
 4. Korzystać ze wsparcia technicznego: Jako klient DPS Software, zyskujesz dostęp do naszego doświadczonego zespołu wsparcia technicznego, który zawsze jest gotów pomóc w rozwiązywaniu problemów.

Skorzystaj z oferty specjalnej

Z okazji Black Friday przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę. Licencja SOLIDWORKS już od 8000 zł za rok. Zależnie od Twoich potrzeb i budżetu wybierz SOLIDWORKS Standard, Professional lub Premium. Kup licencję czasową lub wieczystą z trzyletnią subskrypcją i aktywuj pełen pakiet narzędzi do projektowania 3D wraz ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami, aby zrealizować swoje pomysły.

Oferta specjalna obowiązuje do godziny 12.00 dnia 29 listopada 2023.

W ZESTAWIE TANIEJ

Połącz oferty na licencję SOLIDWORKS, stację roboczą LENOVO oraz szkolenie

i zyskaj 10% dodatkowego rabatu!

Wypełnij formularz i dowiedz się więcej na temat promocji

  Kliknij tutaj aby zapoznać się z regulaminem promocji.

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami