pixel CHRISTMAS SALE: Druga licencja SOLIDWORKS w prezencie!

29 / 11 / 2023

DPS Software

CHRISTMAS SALE: Druga licencja SOLIDWORKS w prezencie!

Skorzystaj z promocji i kup dwie licencje w cenie jednej

Szukasz najlepszego oprogramowania do projektowania 3D, które pomoże Ci osiągnąć doskonałe wyniki w pracy? Teraz jest najlepszy moment, aby dołączyć do rodziny klientów DPS Software i skorzystać z naszej wyjątkowej promocji! Tylko teraz, masz szansę zakupić dwie licencje SOLIDWORKS w cenie jednej. Nie przegap tej okazji!

Jakie licencje SOLIDWORKS są dostępne w promocji?

Promocja obejmuje wszystkie wieczyste licencje SOLIDWORKS wraz z 2-letnią Subskrypcją. Do najczęściej wybieranych przez kupujących należy druga tożsama licencja SOLIDWORKS 3D CAD lub rozszerzająca jego możliwości o funkcje niedostępne w trzech podstawowych pakietach.

SOLIDWORKS dzieli się na trzy pakiety podstawowe: Standard, Professional i Premium. Wybór pakietu ma wpływ na zakres dostępnych funkcjonalności i narzędzi, a każdy z nich zawiera dostęp do przestrzeni dyskowej w chmurze oraz narzędzi przeglądarkowych online.

Wypełnij aby skorzystać z promocji

  Jaki pakiet SOLIDWORKS wybrać?

  SOLIDWORKS Standard, to bogaty pakiet, w którym znajdziemy środowisko projektowania bryłowego z pełną parametryzacją części i złożeń (zespołów), środowisko projektowania powierzchniowego oraz środowisko wspierające tworzenie dokumentacji 2D. SOLIDWORKS Standard to także automatyczne funkcje rozwijania i konwersji brył na arkusz blachy, projektowania konstrukcji oraz form odlewniczych.

  Najlepszym współczynnikiem możliwości do ceny, będąc jednocześnie najczęściej wybieranym przez samodzielnych konstruktorów, jest pakiet SOLIDWORKS Professional. Wersja umożliwia dostęp do biblioteki części znormalizowanych ToolBox oraz szeregu funkcjonalności automatyzujących pracę. W pakiecie znajdziemy również narzędzia do tworzenie foto realistycznych wizualizacji oraz importu dokumentacji z systemów ECAD.

  Najwyższa wersja SOLIDWORKS Premium jest pierwszym wyborem wśród projektantów instalacji rurowych oraz inżynierów wspomagających się obliczeniami analitycznymi FEM (MES). SOLIDWORKS Premium to także zaawansowane funkcje projektowania powierzchniowego oraz możliwość współpracy z użytkownikami systemów CATIA V5.

  Licencje rozszerzające funkcjonalności SOLIDWORKS:

  Jak skorzystać z oferty?

  1. Wybierz pakiet SOLIDWORKS Standard, Professional lub Premium
  2. Wybierz drugą licencję spośród pakietów podstawowych lub rozszerzającą
  3. Złóż zamówienie i odbierz upust w wysokości ceny tańszej (lub równoważnej) licencji

  Do każdego zamówionego szkolenia, Akademia DPS Software GRATIS!

  Przekonaj się, dlaczego SOLIDWORKS jest wyborem numer jeden dla profesjonalistów na całym świecie! Wypełnij w formularz.

  Oferta obowiązuje do 22.12.2023 r.

  Wypełnij aby kupić w promocji

   Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami