pixel Dlaczego warto korzystać z subskrypcji SOLIDWORKS? - DPS Software

12 / 11 / 2015

DPS Software

Dlaczego warto korzystać z subskrypcji SOLIDWORKS?

Program usługi subskrypcji SOLIDWORKS® zapewnia błyskawiczny dostęp do nowych wersji, aktualizacji oprogramowania SOLIDWORKS, a także pomocy technicznej na żywo, zasobów online oraz możliwości zgłaszania propozycji udoskonaleń, co pozwala na zachowanie przewagi nad konkurencją i zapewnia szybszy zwrot z inwestycji.

Dlaczego warto skorzystać z subskrypcji?

Każdego roku firma SOLIDWORKS dodaje nowe funkcje i usprawnienia, które pomagają w opracowywaniu najlepszych produktów w swojej klasie oraz usprawniają komunikację z producentami i dostawcami. Usprawnij procesy oraz zapewnij zespołowi projektowemu dostęp do zasobów przyspieszających i usprawniających pracę, aby mógł efektywniej pracować nad projektami, które odniosą sukces. Dostęp do pomocy technicznej, aktualizacji, nowych wersji, wydań specjalnych, dodatkowych funkcji, webcastów, szkoleń — przeznaczonych wyłącznie dla abonentów usługi subskrypcji SOLIDWORKS — poprawia wydajność i produktywność pracy w intuicyjnym środowisku projektowym 3D,zapewniając oszczędność czasu i pieniędzy.

Korzyści dla użytkowników programu usługi subskrypcji SOLIDWORKS:

 • Automatyczne aktualizacje licencjonowanego oprogramowania SOLIDWORKS
 • Bezpośrednia pomoc techniczna świadczona przez autoryzowanego lokalnego dystrybutora VAR
 • Udoskonalenia oprogramowania przeznaczone dla użytkowników usługi subskrypcji
 • Dostęp do dedykowanych treści w witrynie My.SolidWorks.com, gdzie znajdują się wszystkie materiały SOLIDWORKS
 • Dostęp do portalu dla klientów SOLIDWORKS — internetowego punktu obsługi klientów — od zakupu, poprzez instalację, aż po uaktualnienia

 

LOKALNA POMOC TECHNICZNA — otrzymaj dostęp do pomocy technicznej w czasie rzeczywistym ze strony lokalnego, certyfikowanego dystrybutora VAR oprogramowania SOLIDWORKS, która obejmuje pomoc telefoniczną w zakresie obsługi funkcji, poleceń, instalacji i rozwiązywania problemów. Blisko 400 autoryzowanych dystrybutorów SOLIDWORKS wspiera klientów w 71 krajach, dbając o wysoki poziom usług.

NOWE WERSJE OPROGRAMOWANIA — zwiększ wydajność i jakość swojej pracy dzięki dostępowi do najnowszych wersji oprogramowania SOLIDWORKS. Wykorzystaj nowatorskie narzędzia i techniki do szybszego i bardziej precyzyjnego tworzenia projektów.

Wypróbuj wersję testową SOLIDWORKS

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA — aktualizacje oprogramowania SOLIDWORKS i pakiety Service Pack pozwalają na bieżąco rozwiązywać ważne problemy zgłaszane przez społeczność SOLIDWORKS.

WSPARCIE DLA POPRZEDNICH WERSJI — w  ramach usługi subskrypcji SOLIDWORKS możesz w dalszym ciągu korzystać z pomocy technicznej dotyczącej zarówno bieżącej wersji oprogramowania SOLIDWORKS, jak i starszych edycji. W ten sposób możesz zminimalizować opóźnienia w pracy    i wygodnie przejść na nową wersję oprogramowania.

EGZAMINY CSWP I CSWA — egzaminy CSWP (Certified SOLIDWORKS Professional — Certyfikowany Specjalista SOLIDWORKS) oraz CSWA (Certified SOLIDWORKS Associate — Certyfikowany Współpracownik SOLIDWORKS) pozwalają ocenić poziom biegłości w posługiwaniu się oprogramowaniem i pomóc kadrze zarządzającej w określeniu obszarów wymagających dodatkowych szkoleń. Zadbaj o umiejętności i rozwój zawodowy członków zespołu, aby zwiększyć ich wydajność   i umożliwić im rozwój kariery. Subskrybenci usługi mogą podejść bezpłatnie do sześciu egzaminów w ciągu roku, dzięki czemu zdobędą nowe umiejętności inżynieryjne z zakresu oprogramowania SOLIDWORKS.

MY.SOLIDWORKS.COM — miejsce na wszystkie materiały SOLIDWORKS. Witryna MySolidWorks zwiększa wydajność, zapewniając łącza do odpowiednich materiałów i usług SOLIDWORKS w jednym miejscu — o dowolnej porze, z dowolnego miejsca i na ekranie dowolnego urządzenia. Nawiąż kontakt z lokalnym dystrybutorem, aby omówić dodane funkcje oraz wartość witryn MySolidWorks Standard i Professional — dostępnych tylko dla użytkowników usługi subskrypcji.

Przeczytaj więcej o SOLIDWORKS

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Kreator oferty

  Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

  Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
  Skontaktuj się z nami