pixel Projektowanie - DPS Software

Projektowanie CAD

Narzędzia do projektowania 2D i 3D CAD

SOLIDWORKS 3D

Dzięki połączeniu zaawansowanych narzędzi do projektowania, takich jak najlepsze na rynku funkcje modelowania części, złożeń i rysunków z wbudowanymi rozwiązaniami do symulacji, kosztorysowania, renderowania, animacji oraz zarządzania danymi produktów, SOLIDWORKS pozwala łatwiej i szybciej opracowywać i udostępniać koncepcje projektowe, zapewniając bardziej wydajne środowisko projektowania CAD 3D.

DraftSight

DraftSight to profesjonalny program do projektowania CAD 2D i 3D. DraftSight dostępny dla wszystkich systemów operacyjnych: Microsoft Windows oraz MAC. Oprogramowanie dostarcza ulepszoną funkcjonalność przy otwieraniu, zapisywaniu i współużytkowaniu plików DWG. Program jest dostępny dla wszystkich użytkowników, w tym dla osób zawodowo zajmujących się projektowaniem CAD, studentów i nauczycieli.

3DEXPERIENCE

Zintegrowany system rozwiązań chmurowych dla firm produkcyjnych. Korzystaj i twórz nowe produkty w sposób nieograniczony – z dowolnego miejsca, o dowolnym czasie, samodzielnie lub w zespole, nie martwiąc się o dostępność narzędzi. Ty projektujesz, platforma gwarantuje Ci resztę.

SWOOD

SWOOD Design to dodatek rozszerzających standardowe możliwości oprogramowania SOLIDWORKS. Usprawnia procesy projektowania i produkcji mebli w środowisku 3D CAD. Rozwiązanie to wykorzystuje przede wszystkim intuicyjną technologię „Drag & Drop – Przeciągnij i Upuść” oraz biblioteki wstępnie zdefiniowanych komponentów, wyposażonych w inteligentne operacje.

SOLIDWORKS MBD

Oprogramowanie SOLIDWORKS MBD definiuje informacje PMI bezpośrednio w 3D, skracając czas, a przede wszystkim eliminując wydatki związane z tworzeniem rysunków 2D, które mogą stanowić nawet 50 procent łącznych kosztów projektowania. Tworzenie informacji 3D PMI pozwala także przyspieszyć komunikację, skrócić czas uzyskiwania wycen od dostawców i zredukować liczbę błędów dzięki dystrybucji danych 3D, integracji i rozbudowanym metawłaściwościom.

SOLIDWORKS Inspection

Przywiązanie do jakości nie powinno negatywnie odbijać się na kondycji firmy. Codzienne czynności związane z ręcznym tworzeniem dokumentacji do celów kontroli jakości to czysta strata czasu. Oprogramowanie SOLIDWORKS® Inspection umożliwia uproszczenie procesu tworzenia dokumentacji kontrolnej, a także ułatwia realizację kontroli procesowej i zewnętrznej.

SOLIDWORKS Composer

Aplikacja SOLIDWORKS® Composer™ pomaga użytkownikom, w tym pracownikom bez doświadczenia inżynieryjnego, maksymalnie wykorzystać dane CAD 3D w procesie tworzenia dynamicznych treści graficznych, które w sposób jasny i zrozumiały przedstawiają nawet najbardziej skomplikowane produkty.

SOLIDWORKS Electrical

Coraz częściej w produktach stosuje się wbudowane elementy elektryczne, w tym układy zasilania, elementy sterowania przeznaczone dla użytkownika, skomplikowane okablowanie i wiązki przewodów. Oprogramowanie SOLIDWORKS® Electrical upraszcza projektowanie układów elektrycznych dzięki intuicyjnemu interfejsowi pozwalającemu przyspieszyć projektowanie wewnętrznej architektury obwodów elektrycznych.

SOLIDSTEEL

Szybko i wydajnie twórz złożone konstrukcje stalowe, w tym połączenia między elementami konstrukcji. Z SolidSteel Parametric można tworzyć skomplikowane typy połączeń za pomocą kilku kliknięć, a wszystkie połączone belki konstrukcji zostaną odpowiednio rozszerzone, skrócone lub zmodyfikowane. Oprogramowanie jest w pełni automatyczne i zgodne ze standardami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Kreator oferty

    Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

    Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
    Skontaktuj się z nami