pixel 3D Sculptor: projektowanie z xShape | DPS Software

3D Sculptor

Intuicyjne projekty z xShape

Rola 3D Sculptor umożliwia użytkownikom tworzenie złożonych kształtów organicznych lub zaawansowanych powierzchni przy użyciu modelowania Subdivision (Sub-D) z poziomu aplikacji xShape. Zacznij od dostępnych prostych kształtów „cyfrowej gliny” 3D i 2D, a następnie przeciągaj te proste kształty, aby tworzyć bardziej złożone formy. Dodaj kształty do zaimportowanej bryły lub istniejących projektów parametrycznych z xDesign, w tym samym zunifikowanym środowisku. Całkowicie oparty na chmurze i zintegrowany z platformą 3DEXPERIENCE.

Manipulowanie wybranymi kształtami

Bezpośrednio edytuj powierzchnię modelu, wybierając krawędzie, węzły lub podzielone powierzchnie. Aplikacja xShape w ramach roli 3D Sculptor ma zaawansowane opcje umożliwiające większą kontrolę nad manipulowaniem wybranymi elementami, z dostępnymi narzędziami, takimi jak deformacja zginania, wyciąganie powierzchni, wstawianie pętli, wyrównywanie punktów klatki, dzielenie powierzchni i kontrola symetrii. Po prostu wybierz obszar modelu, który ma być edytowany, a następnie naciśnij i przeciągnij, aby uzyskać żądany kształt.

Zapytaj o oferte

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Bartłomiej Wojciechowski

Business Development Manager 3DEXPERIENCE

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami