pixel peel 3d - skanery 3d i oprogramowanie od DPS Software

Skanery 3D

Inżynieria odwrotna na wyciągnięcie ręki

Czym jest peel 3?

peel 3 to niezwykle uniwersalny skaner ręczny, który wyróżnia szerokie spektrum zastosowania. Urządzenia idealnie sprawdzi się w niemal każdej branży: od inżynierii, przez automotive, AR, VR, edukację i ochronę dzieł sztuki, aż po medycynę.

Nowoczesny skaner 3D

To, co wyróżnia skaner Peel 3, to połączenie nowoczesnego designu z innowacyjnymi technologiami. Urządzenie wyposażono w trójkątny, ergonomiczny uchwyt,  którego kształt dostosowany jest do różnych pozycji ciała podczas skanowania. Rozwiązanie to zapewnia komfort nawet przy czasochłonnym digitalizowaniu dużych, skomplikowanych obiektów. Intuicyjne sterowanie skanerem odbywa się za pomocą dotykowego ekranu LCD wraz z informacją o położeniu, co eliminuje konieczność spoglądania na ekran komputera w trakcie skanowania. Peel 3 posiada innowacyjny,  haptyczny system sygnalizacji wibracjamii, które zapewniają informację zwrotną w czasie rzeczywistym, bezpośrednio podczas procesu skanowania. Znacznie ułatwia to skanowanie trudnodostępnych miejsc, gdzie nie mamy możliwości korzystania z wyświetlacza LCD.

Peel 3 – uniwersalny skaner 3D

Bazując na swoim doświadczeniu i opiniach klientów, peel3d stworzył uniwersalny i optymalny skaner, który łączy w sobie zalety wszystkich poprzednich urządzeń sygnowanych logiem marki. Peel 3 sprawdzi się w skanowaniu obiektów zarówno o małych, jak i dużych gabarytach. Dzięki temu, urządzenie zachowa swoją użyteczność w przypadku rozwoju biznesu i wkroczeniu na nowe obszary działalności.

Nie tylko skaner – oprogramowanie peel.OS

Od zawsze software stanowi wyróżnik skanerów peel 3d. Wraz z zakupem urządzenia peel 3 otrzymujesz dostęp do dedykowanego oprogramowania peel.OS. Intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs umożliwia m.in. przetwarzanie, czyszczenie, wyrównywanie i szeroko rozumiane ulepszanie wykonanych modeli skanów 3D.  peel.OS pozwala na eksport uzyskanych modeli w popularnych formatach, takich jak stl, obj, ply, zpr, wrl, fpx, co umożliwia dalszą pracę z modelem w Twoim ulubionym programie.

Inżynieria odwrotna - .CAD

Peel 3.CAD jest kompletną, gotową odpowiedzią na wyzwania związane z inżynierią odwrotną. Dzięki niemu uzyskasz ze skanu wszelkie niezbędne dane, które możesz przesłać do swojego ulubionego oprogramowania CAD. Ze swojego obiektu możesz wyodrębnić różne elementy geometrii, tworzyć przekroje,  generować powierzchnie NURBS oraz inne informacje, które pomogą stworzyć cyfrowy model.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Zalecany rozmiar obiektu peel.OS, peel.CAD*
Precyzja 0,1 – 3,0 m²
Możliwości pomiarowe

 

0,250 mm/m, do 0,1 mm
Rozdzielczość siatki 1,5 mm

3,0 mm

0,1 mm

1,0 mm

Szybkość skanowania 80 s/m2
Źródło światła projektora IR VCSEL
Sterowanie skanerem Ekran dotykowy
Rozdzielczość kolorów (na obiekcie) 250 DPI
Wymiary 304x150x79mm
Waga 950g
Łączność USB 3.0

Zapytaj o oferte

Wejdź w świat inżynierii odwrotnej

Skanowanie 3D i związana z nią inżynieria odwrotna to zaawansowana technologia, które wnosi na nowy poziom możliwości produkcyjne. Ergonomia urządzeń, dedykowane oprogramowanie i wsparcie ekspertów DPS Software to czynniki, które w prosty sposób pozwalają na wejście w jej świat.

Nie tylko oprogramowanie

Subskrypcje

Wybór dostawcy oprogramowania ma istotne znaczenie w rozwoju organizacji. Wpływa na czas zwrotu z inwestycji oraz jakość opieki posprzedażowej. Współpraca z DPS Software to pewny wybór, potwierdzony sukcesami klientów.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Efektywne wykorzystanie oprogramowania uzależnione jest od sposobu jego użytkowania. Wieloletnie doświadczenie, certyfikowana kadra trenerów i unikalne metody nauczania gwarantują najwyższą jakość szkoleń, a nasi kursanci mogą w pełni wykorzystać używane oprogramowanie.
Zamów szkolenie

Stacje robocze dedykowane oprogramowaniu SOLIDWORKS

Poza oprogramowaniem, dostarczamy profesjonalne stacje robocze, które pozwalają wykorzystać w pełni jego możliwości. Z uwagi na komfort klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, który skraca proces zakupu do kilku kliknięć myszką.
Kup teraz

Adrian Czapla

Kierownik ds. skanowania 3D

Umów się na spersonalizowaną prezentację.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Skontaktuj się

   Kreator oferty

   Zastanawiasz się które oprogramowanie sprosta Twoim oczekiwaniom? Skorzystaj z kreatora oferty.

   Potrzebujesz dodatkowej konsultacji?
   Skontaktuj się z nami